Tesviye Sistemi ile Seramik Uygulama Fayans Döşeme

Tesviye Sistemi ile Seramik Uygulama

Fayans Tesviye Sistemleri, Seramik Tesviye Klipsi, Tesviye pensesi, Kama

Tesviye Sistemi ile Seramik Uygulama son yıllarda kullanılmaya başlandıkça zemin ve duvar fayans seramik döşemeleri daha düzgün ve kaliteli olmaya başladı. Belki görünüşte biraz zaman kaybı oluyor gibi gözüksede sonuç itibarı ile mükemmel düzgünlük oluşturuyor.

Özellikle büyük ebatlı seramik döşemelerinde olmazsa olmaz konumdadır ve kama sistemi sayesinde seramiklerde hem ince derz ile görünüm ve girinti çıkınyı ( diş) oluşmadan döşeme sağlanıyor. tesviye kilpsi bir defalık kullanılır fakat dengeleyici kamalar tırnakları deforme olana kadar kullanılabilir.

fayans seramik işçilik fiyatları

Tesviye Sistemi ile Seramik Uygulama için klips, pense ve kama fiyatları ilk çıktığında pahalı idi şimdilerde ise hem üretici firmalar çoğaldı ve ucuzladı. tesviye klips sistemleri ile artık derz aralıklarıda 1 mm e kadar düştü. Yani Tesviye Klips Sistemi ile ustalıkta kaliteli hale geldi.

 • Tesviye Klips Sistemleri İie Duvar Fayans Döşeme

  Banyo Mutfak duvar fayans döşemede özellikle rektefiyeli ürünlerde kullanılması  fayans ustaları için müşterilerine karsı kaliteli işçilik sunmasına sebeptir. Tesviye sistemi ile fayans döşemelerinde derz aralıklarını seviye tutmakla kalmayıp yüzey düzgünlüğünüde eşitler kayma ve diş yapma olasılığını ortadan kaldırır. Döşeme sonrası 24 sonrası yumuşak ve kolay kopma özelliği ile fayanslara zarar vermiyor

 • Tesviye Sistemleri Sayesinde Derz Aralıkları 1mm e düştü

  Geçmişte fayans derz aralıkları 3 mm ve fazlası olarak döşenirken tesviye klips sistemleri ile 1 mm e kadar düştü. Buda derz dolguların bile estetik olarak görünüm ve hijyen açısındanda kirlenme ve karamayı dökülmeyi önlemiş oluyor.

 • Tesviye Klips Sistemi İle Granit Döşeme

  Tesviye klips sistemi ile granit döşeme zemin düzgünlüğü sağlamak amaçlı ve düzgün yüzey elde etmede önemli etkendir. Zemin granitleri genelde rektefiyeli yer döşemesidir. Standart derz artısı ile çalışma  granitte kullanılacak yapıştırma harcının kendini çekme ve esneme yapma ihtimalinide göz önünde bulundurusak, tesviye klips sistemleri kullanılarak yapılan granit uygulamalarda farkını ortaya koyacaktır

 • Sinterflex Fiandre Tesviye klips Sistemleri

  1000 x 3000 mm olan maxsimum ebatlı seramikler ince olma ve esnekliği ile zemin düzeyine göre esneyeceği için tesviye klipsi ile döşeme yapilması doğru sonuçlar almaya nedendir.

Tesviye Sistemi ile Seramik Uygulama | Kamalı Klipsle Fayans Döşeme

İLGİLİ YAZILAR

error: Content is protected !!