Şişli Banyo Seramik ve Fayans Tadilatı

Şişli Banyo Seramik ve Fayans Tadilatı

Şişli Banyo Tadilatı

Şişli banyo seramik ve fayans tadilatı yaptırma zor ve zahmetli bir iştir. Bunun yanı sıra banyo dekorasyonu özen gösterilerek malzeme kalitesi, işçilik ve uyumlu olarak kullanışlı hale getirilmeli. Şişli Banyo tadilat projenize tecrübemizle kaliteli işçilik ve kullanışlı bir banyo yenileme için bütçenize uygun fiyat sunuyoruz.

Banyolar kişisel ihtiyaçların giderildiği, suya ve nema maruz kalan bölümüdür. Bu yüzden kullanılacak malzemeler dayanıklı olması yanı sıra kullanım düzeni ve yapılacak işçilik önemlidir. Kolay yıpranmaya mobilya, duş sistemleri, banyo ürünler, kolay temizlenir fayans kaliteli olmalı.

banyo tadilatı

Şişli banyo tadilatı firması olarak hayalini kurduğunuz banyo tasarımını tecrübemizle gerçekleştiriyoruz. Keşif yaparak sizleri dinliyoruz ve istekleriniz doğrultusunda banyo tadilat maliyeti çıkarıyoruz. Yapılacak tesisat, kırım, sıva, izolasyon, seramik kapla ve montaj işlemleri için komple banyo tadilat fiyatı sunuyoruz.

Banyo tadilatını yapmaya başlamadan banyo düzeninize göre planlama ve kullanıma göre tasarlamanız önemli. Banyo için ayırdığınız bütçe doğrultusunda kullanılacak malzeme araştırması yapılması ve liste oluşturmak, banyo tadilat fiyatları hakkında bilgi almak işinizi kolaylaştıracaktır.

Banyo tadilatı işçilik fiyatı almak için ARAMA yapabilirsiniz Yada WHATSAPP hattımızdan bize yazabilirsiniz.

Şişli Banyo seramik ve fayans tadilatı hizmetimiz sizleri mağdur etmeden aralıksız devam edecektir. Genelde siz müşterilerin yaşadığı sorunlar zamanında teslim problemidir. Banyo yenileme sıralı bazı işlemler birbirini takip ederek yapılacağı için bununda belli bir süresi olur. Normal şartlarda banyoyu tadilatı kırma, tesisat, sıva işlemi, izolasyon, yer duvar kaplama, montajlar olarak sıralanır ve bunların biri bitmeden biri başlamaz sıralıdır.

Şişli Banyo Tadilat Dekorasyon Yapım Aşaması

  • Banyo Tadilatı için keşif yaparız.
  • Çalışma alanı dışındaki bölgeler koruma altına alınır.
  • Banyo fayans kırım ve zemin seramik sökme işlemi başlar. Kırım esnasında cevreye duyarlı ve zamanlı calışma yapılır.
  • Kırım işleri biter ve su, elektrik tesisatı kullanıma uygun şekilde yenilenir.
  • Kırım işi yok da fayans üstü fayans yapılacaksa, sağlamlık ve kabarma kontrolleri yapılıp astarlama işlemi olur.
  • Tesisat işlemleri sonrası banyo tadilatında kara sıva, sap atma ve izalasyon uygulaması ( 2 kat) yapılır.
  • Malzeme barkot kontrolleri yapılır uygun yapıştırma harcı ile döşeme yapılır.24 saat sonra fayans derz dolu işlemi tamamlanır.
  • Duvar Fayansları ve zemin seramikleri döşeme sonrası banyo montajları yapılır
  • Son kontroller yapılıp temizlenir ve iş teslimi yapılır.

banyo tadilatı

Keşif  esnasında banyo komple yenileme kaç gün süreceği ve yapılacak çalışmalar hakkında bilgi verilip  banyo tadilat teslim fiyatı veririz.

Şişli bölgesinde kısa vadeli banyo yenileme süresi veren firmalar olabilir ve bununda tasarruf olmayıp ilerleyen zamanda maddi zarar olarak yansır. Banyonun ideal bir yenileme süresi 3 gün yada 5 gün değilidir. Sizlere modern görünümlü, kullanışlı banyo dizayn ediyoruz.

Müşteri memnuniyeti ön planda olup, kaliteli işçilik yaparak şişli ilçesi genelinde 19 mayıs mahallesi, bozkurt mahallesi, duatepe, ergenekon, eskişehir mahallesi, esentepe, feriköy, fulya, gülbahar, harbiye, kuştepe, mecidiyeköy, şevketpaşa, halide edip adıvar mahallesi banyo dekorasyon hizmeti veriyorum. Bizi arayarak hizmet talep edebilirsiniz.

Şişli Banyo tadilatı ve dekorasyon yaptırma için ARAMAyapabilirsiniz Yada WHATSAPPhattımızdan bize yazabilirsiniz.

Şişli Banyo tadilatı, Şişli banyo tadilatı kaça mal olur, Şişli banyo tadilatı nasıl yapılır, Şişli banyo tadilatı fiyatları, Şişli banyo tadilatı en ucuz fiyat, Şişli banyo tadilatı kaç gün sürer. Şişli banyo tadilatı ne kadar, Şişli en iyi banyo tadilatı ne kadar sürer, Şişli banyo yenileme fiyatı. Şişli Banyo tadilatı firmaları, komple Şişli banyo dekorasyon fiyatları, banyo tadilatı için gerekli malzemeler, Şişli banyo değiştirme işçilik fiyatları, Şişli banyo tadilat teslim süresi, banyo tadilat öncesi sonrası resimler, Şişli banyo tadilatı yapanlar, banyo yenileme fikirleri

Banyo tadilatı çalışmalarımızı Sosyal Medyadan takip edebilirsiniz

Facebook, instagram, linkedin, pinteres

İLGİLİ YAZILAR

error: Content is protected !!