Şık Tasarımlı Beyaz Ev Dekorasyonu

Şık Tasarımlı Beyaz Ev Dekorasyonu

Cesur Renk Tasarımlı 2018 Beyaz Ev Dekorasyonu ve fikirleri

Beyaz Ev dekorasyonu konfor ve huzurun yenilenmesi ile saflık ve temizliğin simgesidir. Modern tasarım anlayışında evi dekore etmek beyaz renklerin uyumu, kullanılacak aksesuarlar, ürünler ve mobilyaların insana verdiği ferah ve sıcak ortamdır. Tüm eşyalar ürünler ve kullanılacak aksesuarlar beyaz tasarım üzerinden planlanır.

Beyaz Ev dekorasyonunda bazı fikirler insanın içindeki beğeni ve hoşlantı tarzı ile ortaya çıkar ama istenilen ve beyaz ev dekorasyonu kafanızda tasarladığınız model ve ambians yakalanır mı; birazda şansa ihtiyaç vardır.

2018 Ev Dekorasyonunda Beyazın Zarif ve Asil Tasarımı

Evinizi beyaz dekore etmeye karar verdiğinizde ilk önce yapmanız gereken tek şey zamandır. Ev dekorasyonu ertelenen kışın yapılmaz yaz gelsin , bayram sonu yaparız, okullar açık hele tatil olsun gibi bir çok baheneler. Bununla birlikte birazda bütçe ile alakalıdır. Ev dekorasyonu mağazaları gezersiniz kimisi pahalı gelir veya evinizin konumuna göre kafanızda tasarladığımız tarz değildir. olumsuz sonuçlar sonucunda ne yaparsınız?

Şık Tasarımlı Beyaz Ev Dekorasyonu

Arastırma içine giresiniz, beyaz ev dekorasyon modelleri, örnekleri, ve fikirleri için araştırma yaparsınız, hatta bir arkadaşınızla kahve içerken bile ona nasıl yapsam die fikir alma içine girersiniz. Şu kadarını söyleyim dekorasyon işleri için notlarınız ve ajandanız bile bulunacaktır. Ev dekorasyonlarında beyaz zor ve zahmetli iştir. “Ev dekorasyonunda aktörler bayanlardır.”

Evde kullanılacak olan mobilyadan aksesuarlar, ev tekstili ve tüm dekorasyon ürünleri kombine edilmesi tamamlayıcı noktadır. Şimdi sizlere  beyaz ve ahşap üzerine dekora edilmiş evin her alanını sunacağım. Yukarıda anlattığım gibi zaman ve uzun araştırmalar sonucu ortaya çıkan tasarım.

Belki m2 olarak büyük olmayan evini hayalindeki modeller ile abartıya kaçmadan, ferah bir yasam alanı oluşturuldu. Alında trend çok ürün kullanılmasada sadece tasarım ile hoş ve şık bir yaşam alanı oldu. İşte o evi beğeninize sunuyorum yorum sizlerin.

beyaz ve ahşap üzerine dekore edilmiş Ev dekorasyonu    

Beyaz Ev Dekorasyonu

Beyaz ev dekorasyonu Modernliğin hakim olduğu ahşabın doğal sıcaklığı ile beyazın ağırlık bulduğu ferah salon ve oturma alanı. Le bir konuma sahip olan bu evde en çok ferahlığı sağlayan dışa bakan aydınlık ve güzel bi manzaraya hakim olması

Beyaz Muftak ev dekorasyonu fikirleri ve detaylı öneriler. Açık mutfak trendinin beyaz ev dekorasyonunda belkide en kullanışlı hali. Mobilya olarak ağırlık verilmeden. Mutfak ürün ve aksesuarları ile ankastre tercihleri modern olarak tasarlanmış aile breylerini bir arada tutacak hem hazırlık hemde yeme, içme sohbet ortamı oluşturan şık bir mutfak. Tavan aydınlatma avizeleri yine kombinasyonu tamamlamış. 

Beyaz Ev Dekorasyonu

yatak odasıda yine ahşap doku beyaz ile kombine edilmiş. Destek renk olarak gri ton ve siyah aksesuar kullanımı sıcak bi hava katmış  

Banyo dekorasyonu için detaylı bilği, öneri ve fikir sahibi olmak için“Banyom küçük nasıl dekore ederim” demeyin!. Banyonun küçük olması değil banyonun kullanışlı iyi proje ile kullanıma uygun halde dekorasyonu yapılmasıdır. Banyoda ağır toprak tonları ile porselen granitler kullanılmış. 2018 yılı ile en moda dekorasyon renkleri olan ahşap, beton tonların daha reveşta olduğu seramikler ile alan küçük ama çok kullanışlı modern bir banyo ancak bu kadar olur.

  Beyaz Ev Dekorasyonu

   

Umarım Beyaz Ev Dekorasyonu başlıklı bu yazımı faydalı bulmuşunuzdur. Teşekkürlerinizi Yazımın Ne kadar faydalı olduğunu Google’a göster butonunu kullanıp google‘a göstererek edebilirsiniz.

sosyal medya sayfalarımızdanda takip edebilirsiniz

Facebook , Instagram , linkedin   pinterest

İLGİLİ YAZILAR

error: Content is protected !!