Porselen Duş Karosu Aquanit

Aquanit Porselen Duş Karosu 

Aquanit Porselen Duş Karosu Modelleri ve Fikirleri

Aquanit Duş Karosu  dünyada ilk ve tek olarak seranit serra seramik firması tarafından üretilmiştir. Beton, doğal taş, antrasit renkleri ile banyolarda bir devrim niteliğinde kendinden akarlı (meyil) ile modern görünüm sağlıyor.

Banyo Duş karosu Aquanit yenilikçi değişim ve tadilatta artık duş teknesi ve sıradan duş kabinleri yok ederken zemindeki düzgünlük ve ömürlük. Granit içerikli ve solmayan , aşınmayan lüks ve gösteriş severlikten ziyade kullanışlı banyo ve duş alanı oluşturuyor..

Aquanit duş karosu koleksiyonu, banyo sektörünü devrimden geçiren özel bir tasarıma dayanmaktadır. Güvenlik ile birlikte tasarımda esneklik sunar.

Porselen Duş Karosu Aquanit

Aquanit duş karosu Modelleri ve Özellikleri

Yaşam Tarzı değişimleri genellikle başka kişilerden veya ülkelerden öğrenilerek başlıyor. Örneğin küvetlerden bir süre sonra jakuziler banyolarımızda kullanmaya başlamıştık.

Günümüze geldiğimizde is bu sürecin tersine dönmeye başladığını görebiliyoruz. Son zamanlarda zemine yakın yükseklikte Flat duş tekneleri tercih edilmeye başladığını eğilimlerin de ıslak hacimlerde kesintisiz ve kot farklı olmayan çözümleri benimsemesiyle kendine göre bir yöntemle bu soruna cevap verir hale geldi.

#Bir de büyük bir karonun içindeki alanı duş alanı olarak değerlendirilip özel bir çözüm Aquanit ile banyolarda kusursuz bir görüntü yaratıyor.

  • Aquanit yüksek şok dayanımı, banyoda nesnelerin tutulması konusunda endişelenmenize gerek olmadığı anlamına gelir.
  • Neredeyse tamamen kuvarstan oluştuğu için, çizilmeye karşı son derece dayanıklıdır.
  • Aquanit zamanla banyoları temizlemek için kullanılan kimyasal ürünler tarafından değiştirilmeden kalır.
  • Tek parça formatı her zamandan daha fazla süreklilik sağlar, banyo zemininde derzleri  ortadan kaldırır.

Aquanit Porselen Duş Karosu

Aquanit duş karoları Porselenin leke tutmayan, yüksek dayanıklılığa sahip ve hijyenik özelliklerini estetik ve teknoloji ile harmanlayarak banyolara taşıyan Aquanit Porselen Duş Karosu yüzeyinde oluşturulmuş dikdörtgen çukur bölme ile bir yıkanma alanı da oluşturuyor.

Alanın dışında kalan çerçevenin kesilebiliyor olması ile her banyo için kişiye özel tasarımlar oluşturulabilirken, aquanit ölçüleri 90 x 135 cm’den 74 x 74 cm’ye kadar birçok farklı ebatlarda kesilebilen Aquanit modelleri yapılara estetik ve hijyen sağlayarak değer kazandır.

Aquanit Duş Karoları Renk Modelleri

Banyo Özelleştirme hiçbir sınır tanımıyor ve aquanit renkleri arasından seçim yaparak duş ve yıkanma alanınızı kişiselleştirebilirsiniz. Böylece renk tarzınızla mükemmel uyum sağlayan bir duş oluşturup hayallerinizdeki banyonun keyfini çıkarmaya hazırlayabilirsiniz.
Aquanit Porselen Duş Karosu 

Aquanit Porselen Duş Karosu Avantajları Nelerdir?

Aquanit ile Sağlıklı ve Dayanıklı Su Tasarruflu Banyolar Duş karoları ortalama kalınlığın 18 cm’ye kadar çıkılabildiği, Haliyle kaygan bir yüzey var ve her duş alışınızda kayma korkusu yaşıyorsunuz. yumuşak kumlanmış yüzeyler kaymayı önleyici özellikleri garanti eder ve böylece siz ve sevdikleriniz için tamamen güvenli hale getirir.

Aquanit döşeme zemin ile sıfır seviyede olduğu için kayma riskini de ortadan kaldırmış oluyoruz. Ayrıca aquanit duş karosu ile zemin rengi aynı olduğu için kesintisiz mekan hissi vermiş oluyoruz.’’ .

 Aquanit uygulama ve montaj için özel bir sifon‘’Normal 6 cm’lik bir duş teknesinin sifonları dakikada 24 litre suyu tahliye ederken, Aquanit dakikada minimum 36 litre suyu tahliye ediyor.

Ayrıca aquanit duş karosu montajı sırasında zeminden kaynaklanan bozukluklardan dolayı giderin alt gövdeyi karşılamaması durumunda +/- 12 mm sağa, sola ve ileriye hareket edebilen eksantrik bir kafa , aquanit montajı Ustalardan doğabilecek hata payını bu sayede ortadan kaldırmış oluyor.‘’Dakikada 36 litre suyu tahliye ediyor.’’

‘’Duş teknelerinde yaşanan sıkıntıları teker teker inceledik ve ürünümüzde bu sıkıntıları ortadan kaldırmak için çaba sarf ettik. Bildiğiniz üzere duş tekneleri silikon ile yapıştırılıyor.. Zamanla bu alan siyahlaşarak küfleniyor ve bakteri üretir hale dönüşüyor.

#Yılda bir kez ya usta çağırarak kendimiz silikonu değiştirmek zorunda kalıyoruz. Aquanit duş karosu  ile bu tip sorunlar yaşamıyorsunuz. Porselen zaten genel anlamda antibakteriyel ve hijyenik bir malzemedir. Kir ve leke tutmadığı için de akriliğe göre daha hijyeniktir. Dışarıya su kaçırma gibi bir durumda söz konusu değil.’’

Aquanit duş karoları döşeme esnasında kombine sistem yapıştırma hem sap üstü hemde aquanit dus karoları arkasına sürme ile boşluk oluşmasını önlemeli.Banyo zemin seramikleri ile eşit seviyede döşenmeli .

sosyal medya sayfalarımızdanda takip edebilirsiniz

Facebook, instagramlinkedin  pinterest

İLGİLİ YAZILAR

error: Content is protected !!