Parke Görünümü Verilmiş Yer Seramikleri

Parke Görünümü Verilmiş Yer Seramikleri

En Yeni Parke Desenli Banyo Mutfak Yer Seramik Serisi

Ahşap görünümlü seramik parke modelleri dekorasyon ve yenilemede bambaşka dünyanın kapılarını açan yer seramikleri. Özel üretim ve teknoloji gelişmesi ile doğadaki eş ve gerçekçi görünümleri ile mekanlara farklı boyutlar katıyor. Değişik ebat ve desenleri ile parkeyi andıran parke desenli seramikler yasam alanlarımızın her alanında kullanılıyor. Taş görünümlü, parkenin sıcaklığını seramik modelleri ile hissedin.

2018 Trend Parke görünümlü Seramik Modelleri

Parke görünümlü trend seramik modelleri  Evinize tabiatın dingin ruhunu ahşabın doğallığını parke görünümü verilmiş seramiklerle hayatınız kolaylaştırıp sizlere doğa hissi yasamanızı sağlıyor.

Ahşap parke desenli yer seramikleri mekanları değiştiriyor dilediğiniz her zemin ahşabın çekici ve doğal dokusu ile süsleniyor alternatif renk secenekleri ile de ruhunuza hitap ediyor doğanın eşsiz yüzeylerini evlerinize taşıyor.

Parke Desenli yer Seramikleri temizliği kolaydır ve özel bakım gerktirmez. Aynı zamanda mekanda ahşabın sıcaklığını hissetmek isteyenler için ağaçlara zarar vermeyen bir çözüm olduğu için doğa dostu bir seçimdir Parke Görünümlü Seramik Modelleri yapmak.

Aşınmaya dayanıklı , kolay çizilmez ıslak zeminlerde kaydırmaz  mevsim şartlarına görede don ve sıcağa karşı dayanlılığı ile her alanda zarif ve idealdır ağaç görünümlü seramik döşemesi tercihi.

2018 Ağaç Desenli Yer Seramik Fayans Örnekleri

Mekanların havasını değiştirecek çevreci koleksiyonlar Seramik Parke modelleri doğal ahşap görünümü yasadığımız tüm mekanları sarıyor. Banyoda, mutfakta, salonda, dış mekanlarda veranda , bahçe seramik kaplamalarında ayrıca yoğun insan trafiği olan işlek mekanlarda modernlik sağlar.

Restoran, cafe, alışveriş merkezlerinde tercih edilen ve mekanın havasnı ortamını değiştirip sağlığı ve kaliteli seramik ustası tarafından döşemesi yapılınca da ayrı bi güzelliğe bürünüyor zeminler. Ahşap parkenin kullanımı ve temizliği zordur.

Otantik Zemin Sevenler İçin Parke desenli Seramik Döşeme

Seramik sağlamlığı, Ahşap sıcaklığı sizlere doğa dönüş hissi ahşabın seramik dayanıklılığı ile organik yasamla bir bağ kuruyor yasam alanınızda. Göz alıcı doğa dokusu seramik karolarda birleşerek cezbedici ferah bi hava katıyor mekanlara.

Seramiklerdeki soğuk tonların ağacın yumusak geçişleri hakim olduğu rektefiyeli kusursuz seramik döşemeleri ile doğayı her alana taşıyor. Dingin doğa tonlarının huzur arayan için biçilmiş kaftanı olan ahşap seramikler tasarlanarak duvar yer dahil her alandaki yerini alıyor.


En İyi Parke Görünümlü Seramik Modelleri

Ahşabın doğallığına parlaklık katıyor seramiği nakış gibi işliyor hemde ortama büyülü bir görüntü kazandırıyor. Yasam alanlarınıza ahşap görünüm vaad eden seramik aynı zamanda seramiğin kullanım avantajlarını beraberinde sunuyor. Uzun süre dayanıklığa sahip olan serinin büyük ebatları da mevcut .

parkeyi andıran seramik, parke görünümlü seramik banyo, parke görünümlü seramik fiyatı, parke görünümlü kalebodur, parke desenli seramik temizliği, parke görünümlü banyo fayansları, parke görünümlü fayans mutfak

Ayrıca Fayans, Seramik, Sinterflex, Granit, Cam mozaik, Fiandre, Banyo, Mutfak, Tadilat, Dekorasyon hakkında daha detaylı bilği almak için Anasayfa yı ziyaret edebilirsiniz.

sosyal medya sayfalarımızdanda takip edebilirsiniz

Facebook, instagram, linkedin

İLGİLİ YAZILAR

error: Content is protected !!