Mutfak Tasarımında Öne Çıkan Mutfak Modelleri

Mutfak Tasarımında Öne Çıkan Mutfak Modelleri

mutfak tasarımlarında artık açık mutfak modelleri Moda

Mutfak Tasarımında Öne Çıkan Mutfak Modelleri, mutfak tasarımı, açık mutfaklar, siyah mutfak modelleri, 2018 trend mutfakları, Beyaz mutfak örnekleri ve resimleri

Mutfak tasarımında öne çıkan mutfak modelleri ; Son yıllarda ülkemizde konutlar ve yapılaşmanın kentsel dönüşüm ile insanların aile breyleri ve sevdikleri ile daha huzurlu olacağı konumda projelendirilmekte. Buda beraberinde evlerde mutfakların önemli olduğu ve mutfak dekorasyonu ile insanları bir arada kalmak ve sohbet yada birbirlerini görmek adına açık mutfak tercihi ön planda oluyor.

2019 yılı Amerikan Mutfak Modelleri

Her ne kadar yasam alanlarında mutfak tasarımı önemli ise; mutfağın işlevselliği, kullanışlı olması, mutfakta ürünleri kalitesi, mutfak depolama alanları ve mutfak hazırlık tezgahları modern ve insan ruhuna huzur veren olmalı. Bayanların en çok vakit geçirdiği alan mutfak olarak düşünürsek; bayanların tercihleri mutfak dekorasyon tercihi açık mutfak oluyor.

Çağdaş mutfaklar, rustik mutfaklar, minimalist mutfak modelleri veya klasik mutfaklar için dekorasyon tercihi

Öncelikle tercih ettiğiniz mutfak stilini seçin , modern, rustik veya işlevsel beyaz mutfak. Bu stile bağlı olarak mutfak duvarlarında varyasyonlar kullanın : beyaz, açık renkler veya güçlü, canlı renkler çünkü;

  • Açık ve parlak renklerle mutfağınıza aydınlık hissi verin.
  • Beyaz her zaman baskılar ile kombine iyi görünen bir klasik mutfak rengidir.
  • Genç ve eğlenceli mutfaklarda dekorasyon yapmak için parlak ve yoğun renkler kullanın .
  • Dekoratif seramikler ile ayrıca mutfak tasarımlarını kişiselleştirebilirsiniz.

Mutfağınızda bu parlak renkler arasındaki seramik için renkler seçin. Klasik yeşil veya beyaz, sarı, mavi, leylak rengi tercih edebilirsiniz. Doğa, modern mutfağınıza aradığınız taze ve doğal görünümü verir.

Uzay tasarım mutfak seramik minimalist tarzı , zemin duvar ve tezgah arası fayans seramik karoları ile basit ve sofistike stiller ile modern mutfak dekorasyonu modelleri ile kişisel tasarım vurgulayın .

İskandinav mutfağı

siyah mutfak modelleri ve dekorasyonu

Siyah mutfak modelleri her ne kadar beyaz parlak mutfak modelleri kadar yaygın ve tercih edilir olmasa da artık modern mutfaklar için hem dolapları, hem bataryaları, hemde açık mutfaklarda mutfak tezgahları artık siyah ile dekore edilip tasarlanıyor. Siyahın asaletli duruşu artık lüks mutfak tasarımları ve dekorasyonlar ile  için öneriliyor.

Artık mutfak ürünleri teknoloji ile birlikte daha çağdaş tasarım ve modernize edilerek dijitalleşiyor. Buda mutfak dolapları ve modellerinde kolaylık ve rahatlık sağlıyor. Ayrı bir detayda artık eskiden olduğu gibi hantal mutfakların yerine daha sade ve şık mutfak dolabı aldı . İşte örnekleri 

sosyal medya sayfalarımızdanda takip edebilirsiniz

Facebook, instagram, linkedin

İLGİLİ YAZILAR

error: Content is protected !!