Modern Tasarımlı Ev Dekorasyonu Fikirleri

Modern Tasarımlı Ev Dekorasyonu ve Daire Tadilatı

Ev Dekorasyonu; Banyo, Mutfak, Salon Ürünleri ve Dekorasyon Önerileri

2018 Yılı Banyo, Mutfak, Yatak Odası Şık Ev Dekorasyonu hakkında Fikirler

Ev dekorasyonu biz insanların yaşam alanlarımızdaki yenileme ve daha kullanışlı dizayn etmektir. Daha şık tasarımlar uygulamak ve keyf alacağınız doğal ev dekorasyonda kullanılacak eşyaların desenleri ile zevkinize uygun modern mekan haline getirmek için bazı ev dekorasyonları fikirleri  ihtiyacı vardır.

Öncelikle  modern ev dekorasyonu ve daire tadilatı bu yazımda ayırt etmemiz gereken dekorasyon ve tadilat konusu ayrı kavramdır. Peki nedir bu !  Daire tadilatı banyo duvar zemin yenileme ile mutfak dolapları zemin düzenleme, salon, yatak odası, çocuk odası ise duvar ve zeminleri yenileme boya işlerini kapsar.

ev dekorasyonu

Pratik Ev Dekorasyonları ise başlı başına kafa yorulacak ve tüm kombinasyon ve tüm kullanılacak ürün ve eşyaları uyum içinde kombine etmektir. Hepimiz evlerimizde şıklık ve zerafetle, huzur bulacağımız en trend modelleri kullanmak isteriz. Ev dekorasyonu hakkında bilgiler ve ev nasıl dekore edilir tüm detayları ve sırları ile bu sitede

Şu da bir gerçektir konforlu ev dizaynı misafir ve davetlileri imrendirmek ve kıskandırmak yine ev dekorasyon modeli seçimi ile gelişir. Sizlere banyodan mutfağa, salondan yatak odasına kadar 2018 yılı trend ev dekorasyon fikirleri vereceğim; sizlerde yorumlarınızla katkı yapabilirsiniz.

2018 Yılı 5 adet ev dekorasyonu mutfak Modelleri ve Fikirleri

Değişen dünya trendleri ile mutfaklar ev dekorasyonunda herkesin günlük yoğun temposu içinde evde geçirilen kısıtlı zamanlardaki buluşma noktasıdır. Mutfak bayanların en çok zaman geçirdiği alan olmakla birlikte artık sadece yemek yapılan yer olmaktan çıktı. Aile breylerinin akşam toplanma alanı olmakla beraberinde dostlarla bir kahve içmek, aile sohbetleri ve tv izleme hayatı paylaşmada büyük rol oynayan mekan haline geldi.

Onun içinde mutfak dekorasyonu modern kullanışlı ve şık olmayı hakediyor. Evin bir çok alanında olduğu gibi mutfaktada kendinizi huzurlu ve mutlu hissedeceğiniz çözümler ile dekore etmek önemli.

“Hayalinizdeki mutfak dekorasyonu ve dolapları nasıl olmalı?”

Farklı ve Romantik Ev dekorasyonu nasıl yapılır

Mutfak Modelleri

Sade ve şık Tasarlanmış Rahat ve Modern mutfak dekorasyonu ve renkleri

Mutfak dekorasyonu yaparken Parlak ve bej renkli dolap kapakları ile kullanım kolaylığı sağlayan mutfak abartı olmadan tasarlanmış. Açık renk aydınlık havası ile buna perde uyumuna kombine edilip sade bir oturma masası . Yerdeki halı ve sandalye kumaşı bordo olması değişik bi ambians katmış. Hepsinden önemlisi Bulaşık makinasının yerden yüksek dolap içinde gizlenmiş olması.

EV DEKORASYONU MUTFAK

Zerafeti içinde Barındıran Mutfak dekorasyonu ve Doğallık Hissi Veren Dokunuşlar

Doğayı andıran ve doğanın sıcaklığını ve yaşam duygusu mutfaklara taşınmış.  Hayatı kolaylaştıran biçilme mutfağın büyüklüğü ile kombine edilmiş. Canlı ve sıcak renk kombinasyonu kullanılarak modern mutfak dekorasyonu modelleri olarak tasarlanmış. Modern mutfak modelleri arasında en trend olan ada mutfak her zevke ve tarza uygun.

EV DEKORASYONU MUTFAK

Mutfak Dekorasyonu’nda Ayrıntı çekmecede saklı

Mutfak dekorasyonu ve düzenleme yaparken Mutfakta en önemli kesit çekmecelerin işlevliğidir. Kulpundan çekmecesine rahat kullanım sağlanmayan mutfak bayanları sıkar. Kulpundan çekmecesine kadar detaydır ve bayanların en hassas olduğu ise; mutfakta iş yaparken her her şey yanı başında olması ve çekmecelerin detaylı ve kullanışlı barınak gibi olmasıdır. Mutfaklara sadece görsel bakmamak gerekli

EV DEKORASYONU MUTFAK

Hayalinizdeki Mutfak tasarımı ve dekorasyonu nasıl olmalı?

Modern mutfak dekorasyonu nasıl yapılır?.Mutfak dekorasyonunda en önemli etken nedir? Mutfak dolabı nasıl olmalı? işte cevabı Mutfakta saklama alanı ihtiyacınız, evinizin büyüklüğüne, alışveriş veya yemek pişirme alışkanlığınıza bağlıdır. Ve mutfakların 15 yıl, hatta daha uzun süre kullanıldığı düşünülecek olursa mutfağın planlanması esnasında geleceğe yönelik ihtiyaçların göz önüne alınması gerekir.

Mutfak düzenleme

Mutfak düzenleme ve yerleştirmede Saklama alanı hiç bir zaman yetmez! Var olan alanı tam kullanmak ve yanı sıra yenisini kazanmak kolay! Burada, düzen sağlayan mutfakta yeterli kiler alanı yaratmak.

Bu sayede iş yürür! Siz değil. Saklama, hazırlama veya pişirme alışkanlıklarınızı düşünün. Mutfak düzenleme ve yerleştirme alışkanlıkları önceden, daha planlama aşamasında dikkate alınırsa sonradan işler neredeyse kendiliğinden yürür. Mutfak dolabı yerleştirme ve dizaynı çekmece ve saklama alanı ile uyumlu kullanışlı olur

Mutfak Modelleri

Ev dekorasyonu küçük mutfak tasarımı Önerisi

Belki sıradan gelebilir ama küçük mutfaklar ne kadar zarif ve şık olur die paylaştım.  Mutfak tasarımı yaparken mutfak dolapları belki modern olmayabilir ama zevk ve tarz ile dekore edilmiş hüner ve canlı yapmak adına güzel şirin bir mutfak. En önemli ayrıntı ise mutfak tezgahı cam önüne gelmiş olup dışarıyı görme . Bu çok önemli bir kavram. Kapalı duvar yerine yine üst dolaplar bayanın hem sağında hem solunda olması

Ev Dekorasyonu Banyo & 2018 yılı trend Banyo Modelleri ve Fikirleri

Modern Yeni Banyo Modelleri ile Son yıllarda evlerde en çok gelişim ve değişim gösteren mekanlar banyolardır. Banyo artık günün yorgunluğu ve hayatın stresini atacağımız sakinleşmek istediğimiz en önemli mekanlardan biri. Yeni yasam banyo konseptine uygun olarak artık biz insanlar yatak odasında gerçekleşen giyinme , soyunma, makyaj vs gibi bir çok faaliyetimizi banyolara tasıdık.

ev dekorasyonu banyo

Banyo Dekorasyonu Nasıl olmalı? Banyo ürün yerleşimi nasılyapılır

Banyo dekorasyonu nasıl olmalı?. Romantizmin üst seviyede olduğu belkide hiç bu kadar banyoda kalmamıştım dedirtecek derecede anlatmaya gerek olmayan bir bir banyo. Fayansları, nişleri, hamamı andıran görüntüsü ile günün başlangıcı ve gün sonu yoğun iş telaşının yorgunluğunu atmaya davetiye çıkarmalı banyo.

Banyo dekorasyonu nasıl yapılır için en güzel örnek sanırım. Banyo tasarımı insanın zevkine göre dekore edilmeli. Banyonun yerleşimi nasıl olmalı ki huzur verip insanı banyoda daha fazla kalma sebebi olsun.

ev dekorasyonu banyo

desenli karo ve ahşap görünümlü yer seramikleri ile doğanın esinlenmesi ve arabesk tarzda modern banyo. Banyo ürünleri yine üst seviye olup geniş ve ferah kullanımlı şık bir banyo

ev dekorasyonu banyo

Banyo dekorasyonunda göz yormayacak renkler kullanılmalı ve karışık olmayan konseptler tercih edilmelidir. Banyonuzu yeniden tasarlarken fonksiyonlara eksiksiz karşılık vermek için dikkat edilmeli işlevsellik aynı zamanda banyoda konforuda beraberinde getirir.

ev dekorasyonu banyo

seramik karolar ve mermer görünümlü, doğaltaş yüzeyler daha göze batan tasarım olmalı. Banyo Mobilyaları daha yalın hatlar ortaya çıkacak. Renkler konusunda ise banyoda parlak renkler siyah beyaz, vizon, metalik, antrasit, bordo, kırmızı, yesil, fusya, turuncu, mat renklerde ise mat beyaz, kaya gri, fırtına gri, bu sezon en çok tercih edilecek renkler olmalı..

ev dekorasyonu banyo

Ev Dekorasyonu Salon, Yatak Odası,Çocuk Odası Modelleri

Ev dekorasyonunda en önemli etkenlerden birisi kaliteli ürünlerden ziyade renk kombinasyonu. Perdeden yerdeki halıya, ışıklandırmadan kullanım düzenine kadar her alanda kombinasyonu sağlamak şıklığın göstergesidir.

ev dekorasyonu

ev dekorasyonu

 • ev dekorasyonu fikirleri
 • ev dekorasyonu 2018
 • ev dekorasyonu modelleri
 • ev dekorasyonu mağazaları
 • ev dekorasyonu banyo modelleri
 • ev dekorasyonu çeşitleri
 • ev dekorasyonu duvar renkleri
 • ev dekorasyonu hakkında bilgiler
 • ev dekorasyonu ipuçları
 • modern ev içi dekorasyon
 • ev dekorasyonu nasıl yapılmalıdır
 • ev dekorasyonu önerileri
 • ev dekorasyonu püf noktaları
 • ev dekorasyonu pratik bilgiler
 • ev dekorasyonu pratik fikirler
 • 2018 yılı ev dekorasyonu tasarımları
 • ev dekorasyonu trendleri
 • ev dekorasyonu ürünleri
 • 3+1 ev dekorasyonu
 • ev nasıl dekore edilir

Bize Birde Burdan Bakın

Facebook, pinteres, twitter, instgram, linkedin

İLGİLİ YAZILAR

error: Content is protected !!