Komple Banyo Tadilatı Kaç Günde Biter?

Komple Banyo Tadilatı Kaç Günde Biter?

En iyi Banyo tadilatı yaptırması kaç gün sürer?

Banyo tadilatı yaptırma süresi yapılacak işlem ve istenilen tasarımla  alakalı olarak değişkenlik gösterir. Mesela banyo fayanslarını eski fayans üzerine yaptırmak isterseniz hem zaman olarak, hemde maliyet olarak kazançlı olur ve  kısa zamanda bitmesi ile birlikte birçok detayı yanında getirir. Banyo yenileme uzun sürer mi

# Nedir bunlar kırma, moloz işleri, sıvama ve genel olarak banyo alanının kirlenme olasılığı ortadan kalkar buda banyoyu tadilat yapma süresini kısaltır. Ama eski banyo fayansları sağlamsa üzerine yapma olanağı sağlar. Kabarmış, çatlama ve diğer sebepler varsa fayans üstüne yapmak mümkün olmaz uzun vadeli kullanım sağlamaz.

“Eğer ki banyonun eski fayans ve seramikleri kırılacaksa bu aşama sırasıyla olduğu için banyoyu yenileme süresi uzar.”

Ortalama Banyo Tadilatı ve yenileme Bitim Süresi kaç gündür

Banyo tadilatı yaptırma ve  yenileme bitim süresi ortalama 7-15 gün arasında yapılacak yenileme çalışmasına göre değişir. #Mesela Eski Seramikleri Kırmadan Seramik Üstüne Seramik Döşeme istediğinizde ortalama 7 gün montajlar dahil olmak üzere. Ama eski fayanslar kırılacaksa kırım, tesisat, sıvama, izalasyon, fayans seramik döşeme ve montajlar ile bu süre 15 güne kadar çıkar. Banyo Tadilatı nasıl yapılır yazımda detayları bulabilirsiniz.

Banyo tadilat süresinin uzamasının nedenleri

Banyo tadilatı süresi uzaması müşteri açısından önemli husustur. Unutulmaması gereken ve sorun yaşamamak için önemli bir konuda müşteri mağduriyetidir. Buda işinin ehli güvenilir ekiplerle çalışmak buda banyoyu tadilat süresini etkiler. Bir gün gelir, bir gün gelmez usta hasta veya da sizin işinizi yaparken başka işleride aynı ayna yürütmek ve bahaneler ile banyoyu tadilat yapmakta süreyi uzatacaktır.

Bunlara mehal vermemek ve sorun yaşamak için güzevilir banyo tadilatı yapan tecrübeli ustalar ile çalışmak sizlere kazanç sağlayacaktır.

sosyal medya sayfalarımızdanda takip edebilirsiniz

Facebook, instagram, linkedin  pinterest

İLGİLİ YAZILAR

error: Content is protected !!