istanbul Komple Tadilat ve Dekorasyon

istanbul Komple Tadilat ve Dekorasyon

istanbul Dekorasyon ve Tadilat Ustası | Dekorasyoncu

istanbul geneli tüm semtlerde Dekorasyon ve Tadilat İşleri, Uygun Fiyata Güvenilir Anahtar Teslimi Ofis, Ev, Daire Dekorasyonu, Komple Mutfak, Banyo Tadilat Firması

istanbul tadilat ve dekorasyon işleri için çalışmalarımız profesyonel ekiplerimizle ev, daire, ofis, villa, büro, banyo, mutfak komple tadilat yapımı için yerinde ücretsiz keşif yaparak alternatif seçenekler sunuyoruız. İç tasarım ve dekorasyon alanında sizlere daha huzurlu ve ferah mekan oluşturmak için en uygun tadilat maliyeti ile komple anahtar teslimi tadilat için sertifikalı, tecrübeli ekipler ile hizmet veriyoruz.

Komple tadilat ve dekorasyon firması olarak tasarım, dizayn yapmanın temelinde kaliteli işçilik ve ürün seçimi gerektiğine inanıyoruz. Müşterilerimizin dilek ve istekleri doğrultusunda en trend dekorasyon ürünlerini takip ederek uzun yıllara dayanan kullanım sağlamanız ve memnuniyete dayalı misyona sahibiz.

Tadilat ve dekorasyon işleri, İç Tasarımda Hizmet Verdiğimiz Alanlar

istanbul tadilatçı olarak Ofis, Ev, İş Merkezi Tasarımları, komple daire tasarımı , mutfak yenileme ve dolap dizaynı Seramik işleri alanlarında hizmet vermekteyiz. Ayrıca, Salon dekorasyonu, Restaurant tadilatı, Mağaza zemin kaplamaları ve gibi büyük alanlarında komple anahtar teslimi tasarımları yapılarak müşterilerimizin özel beğenilerine tarzına göre istanbul dekorasyon ustası hizmeti veriyoruz.

iç tasarım modelleri içerisinden size en uygun olanı seçerek isteğiniz ortamı sağlayabilirsiniz. Gerekli uygulama projeleri tarafımızdan hazırlandıktan sonra çalışmalar başlatılarak en kısa sürede teslim edilmektedir.

istanbul Komple Tadilat ve Dekorasyon

Komple ev tadilatı yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Komple Daire Tadilatı Ve Dekorasyon ve yenileme değişimdir. Değişim biz insanların üzerinde yapıldığı gibi yasama alanımız ve sosyal alanlarda yapılması konfor ve insan piskolojisine etki yapar. Ev tadilatı günlük ihtiyaclarımız dinlenme yeme içme uyuma ve bir çok eylem gerçekleştirdiğimiz aile breylerinin bir arada olduğu için konforlu olması önemlidir.

Ev ve işyerinizin komple yenilemek, değiştirmek istersiniz?. Yada yeni bir ev aldınız yada yeni evli çiftler için eşyaların yerleşim düzenine göre ev tadilatı ve dekorasyon yapmak istersiniz. banyo, mutfak, salon, yatak odasının duvar ve yerlerinde laminat parke, duvar kağıdı, boya, asma tavan vs.
# Mutfaklar bayanların en önem verdiği alanlardır. Mutfakta yapmak istediğiniz mutfak dolapları, tezgah arası cam mozaikler, mutfak tezgahı ve yer seramikleri uyum içinde kombine edilmiş olması şıklığın simgesi olacaktır.
# Banyo tasarımı ve dizaynı ile yerleşimi komple su tesisatı yenileme, yer-duvar fayans değişimi, banyo dolapları ve yıkanma alanları daha iyi kullanım sağlayacaktır. Tadilat ve yenileme için güvenilir tadilat dekorasyon firması bulmak ve sorun yaşamak istemeyeceksiniz. Yılların tecrübesi ile en uygun fiyata güvenilir hizmet bulmak için bizi tercih etmek doğru adrestir.

Komple Tadilat, Komple Dekorasyon firması, Ev Tadilatı, Daire Tadilatı, Mutfak Banyo Tadilatı, evin Komple Tadilatı, Ev Dekorasyonu, villa, yazlık, ofis, işyeri dekorasyonları, Anahtar Teslimi Daire Tadilatı

Komple Daire Tadilatı Ve Dekorasyon ve yenileme değişimdir. Değişim biz insanların üzerinde yapıldığı gibi yasama alanımız ve sosyal alanlarda yapılması konfor ve insan piskolojisine etki yapar. Ev tadilatı günlük ihtiyaclarımız dinlenme yeme içme uyuma ve bir çok eylem gerçekleştirdiğimiz aile breylerinin bir arada olduğu için konforlu olması önemlidir.

İstanbul Komple Daire Tadilatı Ve Dekorasyon

İstanbul Anahtar Teslimi Daire Tadilatı Ve Dekorasyon

Sosyal alanlarda ise bir mekan düşünün bakımsız harabe bir kahve içme yada yemek yemek için sadece bir kere ve buraya nereden geldik dedirtir; bir mekan düşünün öyle bir dekore edilmiş ki atmosferi insanın dikkatini çekip huzurlu olma duygusu oluşturuyor.

Dekorasyon aslında reklamdır bir nevi evde aynıdır sıradan bir banyo insanı sadece ihtiyac gereği kadar banyoda tutar, mutfakta ise bayan o mutfağın dizaynı ve işlevselliği ile daha çok süre mutfakta kalmasına etkendir. Günümüzde modern mutfaklar artık akşam aile breylerin oturma odası ve salonda değil toplanma alanı mutfak oldu. Daire komple nasıl tadilat edilir, daire dekorasyonu nasıl yapılır, daire tadilatı ve ev dekorasyonu Komple Ev Tadilatı, Mutfak Banyo Tadilatı, evin Komple Tadilatı, Komple Daire Tadilatı için yapılması gerekenler nelerdir?

Dekorasyon ev tadilatı iş planlaması sırasıyla;

  1. Banyo, mutfak komple tadilat maliyeti işçilik fiyatı
  2. Yıkım ve onarım işleri
  3. Daire içi komple elektrik, su tesisatı yenileme
  4. Banyo yer duvar fayans seramik kaplaması
  5. Mutfak, koridor zemin seramik döşemeleri
  6. Spot bandı, gizli ışık Alçı sıva, boya uygulamaları
  7. Zemin parke döşemeleri

komple Daire tadilat maliyeti işçilik fiyatı

Evinizi komple yenilemek ve evinizde değişiklik yapmaya karar verdiğinizde bir bütçe ayırıyorsunuz ve bu bütçe ile yola çıkılıyor. En çok yanılgıya düşürülen konuların başında önceden ne yapılmak istendiğine karar verilmeli kullanılacak malzeme ve marka tercihi yapılmalı.

Etraftan ve kulaktan dolma sözlerle hareket edilmemeli Keşif esnasında işinin ehli üstlenici dekorasyoncu firmaya sunulur. Tadilatta yapılacak uygulamalar malzeme ve istemlere göre değerlendirilir. İlk etapta kaça mal olur yada ne kadara yaparsınız gibi söylemlere anlık cevap verilmez.

Mekan içinde resim ve yapılması gerekenler kalem kalem not edilip abartı yapılmadan müşteri bütçesi de göz önünde bulundurulmalıdır. Evini tadilat yaptıracak müşteride şunu unutmamalı ucuza mal etmek adına sorun ve problemlerle uğraşmamak için işinin ehli tecrübeli dekorasyon ustaları ile çalışmalı.

Bazen içinden çıkılmaz duruma düşüp tadilat fiyatı  bütçe açısından zor duruma düşürülebilir. Her yapılacak fayans, boya, tesisat işleri, kırım, sıva vs işçilik fiyatı hakkında bilgi sahibi olmalı müşteri. Kalite ve memnuniyette göz önünde bulundurulmalı.

İstanbul Komple Daire Tadilatı Ve Dekorasyon

Daire Tadilatı öncesi Yıkım onarım işleri

Daire içinde yıkım işleri en zor süreçtir ve yıkım onarım işleri de bazı çalışma sistemi gerekmektedir. Konut ve sitelerde tadilat işlerinde çalışma işlemleri zamanlı gerçekleşmeli. Çalışmaya başlama saati ve bırakma saati ve bununla birlikte çevreye saygıdan bina giriş çıkışlarında temiz ve düzenli çalışma gerçekleştirmek. Ev içinde yıkılacak, örülecek duvar ile birlikte elektrik ve su tesisat yenileme proje kapsamında kullanıma uygun projelendirilen biçimde yenilenir.

Bu yenileme, kırım esnasında kırılmaması gereken taşıyıcı kolon ve kirişleri kırmaktan kaçınılmalı. Daire içi boş olsa da gün içi çıkan moloz ve kırıntılar cuvallanarak daire içinde müsaid bi alanda biriktirilmeli. Çıkacak moloz çuval sayısına göre sevki yapılmalı. Bu esnada komşuları rahatsız etmekten kaçınılmalı (bebek, hasta, ihtiyar) olacağı göz önünde bulundurarak.

İstanbul Ev Tadilat Fiyatları, İstanbul banyo mutfak dekorasyonu, İstanbul Tadilat Ustası, İstanbul Tadilat Dekorasyon Firması, İstanbul Tadilatçı

Ev Tasarımı ve dekorasyon için Yapılması Gereken 5 Öneri

1.Kullanılacak Ürünlerin uyumu ve Şıklık

Evde tadilat yaparken mekanda doğal ürünler çok olamadığında, kullanılacak ürünlerin uyumu ve şıklığı yakalamak için özen göstermelisiniz. Mobilyalar birbiri ile uyumlu olmalı yani ne küçük nede büyük olmamakla birlikte odanın büyüklüğüne göre dengeli olmalı. Mobilya ve diğer ürünler arasında uyumlu olup “eşleşme” ile ferahlık sağlamalı. Tabi buda her şey birbiri ile eşleşmek zorunda olacağı anlamına gelmez. Tabi ki onlara eş değer küçük tasarım ürünleri ile kombine edilebiliyor. Bunlar abartılı olmamalı.

2.Kaliteli Olan ev Ürünleri Güzeldir Dememek

Ev tadilatı ve dekorasyon yapmak için yine minimal bir tasarım amaçlandığında hep kaliteli olan ev ürünleri seçimi yapacaksınız ve bir savurganlık içine gireceksiniz. Önemli olan ev dizaynı yaparken odayı kendi tarzınıza ve kullanılacak konuma  göre benzersiz ürün kullanımı içine girmeniz pisikolojinizi düzeltecektir.

3.Sakin, Ferah Nötr Tonda Renkler Seçmek

Ev tadilatı ve dekorasyonda en önemli detaylardan biri renk seçimidir. Günümüzde artık en çok tercih edilen renkler arasında nötr tonlardır. Ev tasarımı biz insanların artık hep doğanın sakinlik hissi veren içinizi ısıtacak yorucu olmayan renkler kullanmaya özen gösterin. Basit renkler her zaman tartışılır.

4.Aydınlatma ve ışık

Ev tasarımı için olmazsa olmaz en önemli detay aydınlatmadır. evinizi ne kadar kalite ürünler ve 1. sınıf tadilat yapılması aydınlatma ve ışık ile tamamlanır. Doğal aydınlatma olarak pencereler gündüz ön plana çıkacaktır fakat akşamları mekanı gösteren kullanılacak aydınlatma ve ışıklandırma sistemidir. Onun içinde yorucu olmayan ve mekanlardaki dizaynı gösterecek olan kullanılacak ışıklardır. Muhteşem bir ortam oluşturmak için aydınlatmaya dikkat edilmeli

5.Ev Tadilatı ve Dekorasyon Fiyatı

Ev tadilatı maliyetli ve bütçeyle alakalı olan bir durumdur. Belki ev, işyeriniz tadilat gereği hissedersiniz ama ilk aklınıza gelecek tadilat fiyatıdır. Unutulmamalıdır ki ucuz yapılan iş kaliteli ve kullanışlı değildir. Her geçen gün ev tadilatı firmaları arasında fiyatlar değişkenlik göstermektedir. Yapmanız gereken öncelikle ne yapacağınızı bir liste yapmak ve hem ürün, malzeme ve işçilik fiyatı için araştırma yapın. Buda bütçenize uygun en kaliteli malzeme ve uygun işçilikle evinizi tadilat yapma olanağı sağlayacaktır.

tadilat dekorasyon istanbul, tadilat dekorasyon işleri, komple tadilat istanbul, ev tadilat dekorasyon, tadilat dekorasyon fiyatları, tadilat dekorasyon firmaları istanbul, ev tadilat işleri

Hizmet Verdiğimiz Semtler

istanbul Komple Tadilat ve Dekorasyon, Ataköy, Ataşehir, Avcılar, Aksaray, Arnavutköy, Adalar, Bağcılar, Bakırköy, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beykoz, Beyoğlu, Büyükçekmece, Eminönü, Eyüp, Esenler, Fatih, Güngören, Kadıköy, Küçükyalı, Halkalı, Feriköy, Mecidiyeköy, Pangaltı, Nişantaşı, Altunizade, Acıbadem, Beylerbeyi, Çengelköy, Kandilli, Rumeli Hisar Üstü, Avrupa Yakası, Anadolu yakası, Kağıthane, Kartal, İstanbul, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sarıyer, Silivri, Şişli, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu, Güneşli, Mahmutbey, Kozyatağı, Bahçelievler, Şirinevler, Yenibosna, Florya, Bahçeşehir, Başakşehir, İkitelli, Bebek, Etiler, Levent, Ortaköy, Cihangir, Kumburgaz, Göktürk, Beyazıt, Mimaroba, Kocamutfakapaşa, Mahmutpaşa, Sultanahmet, Ulus, Koşuyolu, Sefaköy, Emirgan, Yeniköy, Avrupa Konutları, Osmanbey, Fındıkzade, Paşabahçe, Çekmeköy, Bostancı, Caddebostan, Erenköy, Beylikdüzü

sosyal medya sayfalarımızdanda takip edebilirsiniz

Facebook, instagram, linkedin  pinterest

İLGİLİ YAZILAR

error: Content is protected !!