Görülmemiş Ev Dekorasyon Örnekleri

Görülmemiş Ev Dekorasyon Örnekleri

Birbirinden güzel ev dekorasyonu örnekleri ve fotoğrafları

modern ev dekorasyonları, ev dekorasyonları resimli, ev dekorasyonları modelleri, ev dekorasyon örnekleri, ev dekorasyon modelleri resimli, ev içi dekorasyon örnekleri, lüks ev dekorasyonu tasarımları

Ev dekorasyonu zor zahmetli uğraş isteyen, öneri ve bilgi gerektiren evi huzurlu kılacak dekore etmedir. Evi komple dekorasyon yaparken her alan kendi içinde tasarım ve dizayn gerektirir. Buda o yılın trend olan tasarım ve ev dekorasyonları ürünlerin kombinasyonu ile beğeninize ve tarzınıza uygun yapılması. Şimdi sizlere paylaşacağım birbirinden modern hiç bi yerde görülmemiş her tarza ve zevke uygun 50 adet ev dekorasyonlarını ve kısaca dekorasyon yaparken uyulması gerekenleri kısaca sunacağım.

2018 yılı Ev Dekorasyonu'nda Kullanılacak Renkler

2018 Moda Ev Dekorasyon Haberleri

Evinizi dekore etmek için en trend ev dekorasyon haberleri, ev dekoru haber ve fotoğrafları, ev dekorasyonları ile ilgili bilgiler, evi dekore etme, en güncel ev dekorasyon önerileri,

Ev dekorasyonlarında her alan ayrı bir tarz ve tasarım gerektirir. Mutfak, banyo, yatak odası, çocuk odası bunlar kullanılacak eşyaların perdeden halıya, koltuktan duvar renkleri ve hatta duvara asılacak panolara kadar duruşu ile tamamlanmasıdır.

En iyi Ev dekorasyonu Nasıl Olmalı?

# Diyelim ki mutfağı dekore edeceksiniz mutfak ev dekorasyonunda bayanlar için önemli noktadır . Çünkü evde kaldıkları zamanın çoğu mutfakta geçiyor. Mutfakta 3 detay başrol oynar “nedir bunlar” mutfak dolabı renkleri, modeli, kullanışlı oluşu ve saklama alanı. İkinci unsur mutfak tezgahı; çizilmeye karşı dayanıklı oluşu, leke tutmaması ve duvardaki boyanın rengi

Banyo, yatak odası, salon, ve diğer alanlar biz insanların aile breyleri ile huzurlu olmasına etken bölümlerdir. Ev dekorasyonu Kaliteli ve son moda popiler eşyalar ile kombine edilmesi yeterlimi? tabiki değil. bir çok etken tamamlayıcı unsur taşımaktadır. Nedir Bunlar inceleyelim.

  • Dekorasyon yapılacak mekanın konumu
  • Kullanılacak eşyaların yerleşimi
  • Duvara asılacak tablo, aksesuarların dizaynı
  • Eşyalar uygun duvar boyası seçimi

# Peki ev dekorasyonunu tamamlamak için bunlar yeterlimi? Yeterli değil. Duvardaki aydınlatma düğmeleri, priz ve diğer elektrik sistemlerinin eşyalar uygun tadilat yapılmış olması. Buda ne demektir. eşya arkalarından uzatma kablosunun dolaşımı ile elektrikli cihazların çalışması. Proje çizilip kullanılacak eşyaların durumuna uygun tesisatların uygun yere yerleşmesi önemli.

# Tavan aydınlatma hayatın her alanında önemli olmuştur. Kullanılacak tavan sistemleri ve ışıklandırma eşyaları ve duvar ambiansını ortaya çıkaracak ve gösterecektir. Düşünün giyim mağazası canlı bir vitrin oluşturup sergilediği ürünü aydınlatma ile ön plana çıkaracaktır. Markette kahvaltı reyonu, kasaplar vs bir çok örnekte olduğu gibi evin dekorasyonu’ndada tavan aydınlatması önemlidir.

# Yine bir önemli unsur zemin döşemesi, laminat ve parkeler kullanılacak eşya ile renk uyumu sağlanması, dayanıklı, aşınmaz, çizilmez olması ve devri önemlidir. Buda kaliteli olmasının yanısıra doku ve renk tonu eşyalar ile uyumlu olmalı.

“Şimdi sizler için seçtiğim birbirinden güzel sıra dışı ev dekorasyonlarına bakmaya hazır mısınız?”

en güzel  ev dekorasyonu salon, yatak odası, yemek odası modelleri

Şık Tasarımlı Beyaz Ev Dekorasyonu


sosyal medya sayfalarımızdanda takip edebilirsiniz

Facebook, instagram, linkedin  pinterest

İLGİLİ YAZILAR

error: Content is protected !!