Ev Dekorasyonu için Trend ipuçları

Ev Dekorasyonu için Trend ipuçları

Modern tasarımlı En iyi ev dekorasyonu nasıl yapılır?

Ev Dekorasyonu yenileme ve süsleme değişimidir. Buna yaşam alnımızda bir nevi konforda diyebiliriz. Modern Ev Dekorasyonu zor ve zaman alan araştırma gerektiren uğraşlı bir süreçtir. Ev dekorasyonu yapacaksak dekorasyon adına bize yardımcı olacak dergi ve dekorasyoncu sitelerini en moda renkleri, modelleri, ipucları ve detayları araştırıp tarzımıza uygun olan en yeni tasarımları ve uygulamaları takip ederek karar kılmaya çalışırız.

# 2018 yılının trend ev dekorasyonu, ev dekorasyonu nasıl yapılır,  modern ev dekorasyon fikirleri, ev dekorasyonu için öneriler, ev dekorasyonunda püf noktalar neler, otantik ev dekorasyonu yapmak, komple ev dekorasyonu için bilinmesi gerekenler yazımın tamamında bulabilirsiniz.

Modern Ev Dekorasyonu detayları 2018

2018 yılı ile modern ev dekorasyonları ile yaşam alanında önem arz eden alanlar vardır. Bir evin tasarım ve dekorasyonunda en önemli ve çogunluk alanlar ıslak zeminlerdir. Banyo ve mutfak dekorasyonlarda en çok önemsenecek kısımdır. Banyolar artık kullanım amacı daha farklı ve günün her anı bir çok kişisel ihtiyaçlarımızı giderdiğimiz alan oldu.

Mutfaklar ise aile breylerini bir arada tutan salon ve odalardaki birliktelikler, yeme, içme dışındaki sohbet ve tv seyretme gibi detayların buluşma noktası oldu. Şimdi sizleri bilğilendirmek amaçlı bunları ele alalım.

Modern Mutfak  dekorasyonu için ipucları ve detaylar

Bir evin en önemli yeri mutfaktır. Evin kalbidir Peki, Mutfak modelleri bayanların en çok zaman gecirdiği rahat kullanım sağlaması ve bütün yiyeyecek içeceklerin bulunduğu mutfakta uzun ömürlü ve kullanışlı ve modern olması, mutfak tasarımı için önemli etkenler nelerdir?  mutfak dekorasyonu nasıl yapılır?. Mutfak dekorasyonu için fikirler ile tasarlamak kullanımı kolaylaştırır. 

Mutfağınızda hayal kurmak kendinizi iyi hissetmenizi sağlar. Tıpkı en yakın arkadaşınızın doğum günü partisine gider gibi veya uzun bir tatil öncesi son iş günü saatlerinde hissettiğiniz gibi. 2018 Mutfak dekorasyonu ve tasarımları yasam alanınızda kendinizi iyi hissetmenizi sağlayacaktır. Mutfak süsleme yada sade dizayn etmek sizin tarzınıza uygun olmalı.

Modern Tarz mutfak tasarımı ve dekorasyon bilgileri

Günlük hayatın akışının buluşma yeri mutfaklar. Mutfak dekorasyonu ile hayatı tutkulu nasıl yasayacağına karar vermek sizin elinizde. Sade renk ve kullanım şekileri ile mutfaklarınıza istediğiniz gibi tasarlamak ve onu mutfağı dekore etmek uygulama yapmaya olanaklar çok, ister klasik mutfak dekorasyonu,  ister renkli mutfak dekorasyon, ister modern yada gösterişli olmaktan öte kullanışlı, işlevsel olamalı.

Değişen dünya trendleri ile birlikte mutfaklar artık günlük yasamda yoğun tempo içinde evde geçirilen kısıtlı zamanlardaki buluşma noktası ve bir evin kalbidir mutfak. Mutfak dekorasyonu nasıl olmalı? mutfakta renk seçimi? mutfak kapakları ve bunlardan öte en önemli olan mutfaktaki işlevsellik. Mutfakta bayanlar en çok düzen ve saklama alanları, çekmecelere önem vermektedir.

Mutfakta kadınlar yemek yaparken her istediği ürünü almak için uzanmakla elinin altında olsun ister. Hayal ettiğiniz mutfağı oluşturmak için eviye, mutfak bataryası, ankastre ürünleri tamamlayıcı unsurdur. 2018 yılı en yeni mutfak modelleri hayatınıza anlam katacaktır.

 

# Mutfakta mükemmellik ve modernliği arayanlar ve bakırın ambiansını sevenler için tasarlanan  mutfaklarda romantizm havası ile sizlerin beğeni tarzına göre mutfak dekorasyonu ile belki en çok beğeneceğiniz modellerdir. Rahat kullanım sağlayan mutfak tasarımı çok önemlidir.

# Günün yorgunluğunu atabileceğiniz “evin en önemli mekanı mutfak”; aile breyleri ile yiyecek içecek ve sohbet ortamı olanagı bulacağınız açık mutfaklar  ve oturma alanları ile modern ve ihtişamlı mutfak oluşturuyor.

Bayanların belkide en sevdikleri şeydir mutfakta hazırlık ve yeme esnasında sevdikleri ile sohbet içinde olup göz önünde olmaları görerek konuşmak. Salonda gerçekleşen paylaşımlar artık mutfakta olmaya başladı. bundan en çok hoşnut olan yine bayandır.

Her tarza uygun çeşitli boyutlarda kullanım alanı ve yasam tarzınızı mutfakta daha çok zaman geçirmenizi sağlayacak. Mutfak dolap modelleri dolap kapaklarına uygun bütünleşmiş olmalı. Şimdi Mutfaktaki ipucları ve detayları inceleyelim

Mutfak dekorasyon tasarımları ve kullanışlı işlevsel Mutfak Sistemleri

  1. Modern mutfak için işlevsel Saklama Alanı çözümleri
  2. konfora önem verenler için Mutfak aksesuarları
  3. Modern mutfak bataryaları ve Evye bataryası

1. Modern mutfak için işlevsel Saklama Alanı çözümleri

Mutfakta en önemli detay yeterli saklama alanı oluşturmaktır. Her bayan uygun mutfağa sahip olmak ve önemli detayları dikkate alır. Bunların başında çekmece, erzak dolabı ( kiler) gelir. Kişisel alışveriş ürünleri ve breysel saklama alanı olması mutfağı kullanımlı kılan detaydır. Bu detaylar mutfak dekorasyonu yaparken göz önünde bulundurulmalı.

Mesela bir araba alacaksınız, arabanın beygir gücünden, yakıt tasarrufu, donanımları konforu incelenir. Yani bir mutfak alımı yada mutfak yaptırmada kişisel kullanım detayları mutfak çekmeceleri ve saklama alanına kadar tasarımlar incelenmesin. Mutfakta ileriye dönük bir yatırım değilmidir yaşamımızda. Çünkü bayanların en çok zaman geçirip keyf aldığı mekandır. mutfakta stoklama, saklama, yıkama, hazırlama ve pişirme alanı önemli 5 detaydır. Mutfak dolabı çekmece sistemleri mutfağı konforlu yapan etkendir.

2. konfora önem verenler için Mutfak aksesuarları ve Mutfak ürünleri

Mutfakta yüksek ve küçük dolaplara uygulanan aksesuar hareket konforu ile çekmece ve kapakları kullanışlı kılar. Bu gizli ve saklı küçük mutfak aksesuarları büyük kolaylık ve hareket konforda sağlar.  Kolay açma, kademesiz kaydırma, dondurma, çekmeceleri sesiz ve yumuşak kapama sağlar. Birde modern aksesuarlar vardır bunlar ise mutfakta bayanın her şeyini kolaylaştırır. Mutfak çekmece ve kapakları tamamen kulpsuz; elektrikli donanım ile tasarlanmış kapaklar. Hafifçe basma ile açılıyor. Temizlik yada , yemek hazırlığı yaparken kolayça devreye girip açılıyor yada kapanıyor.

Dokunup açma kapama sayesinde üst dolaplar özellikle ideal kullanım sağlar. Hafifçe basıldığında kapak açılıp kupa, bardak, kahve fincanını rahat erişim sağlanır. ” Düğmeye basarak kapatmaya ilk günden alışmanız gerekir” buda eğlenceli hal alıp sizlere keyf verebilir. Resimde olduğu gibi

3. Modern ev mutfak bataryaları ve mutfak Evye bataryası

Mutfak bataryaları mutfağın baş aktörlerindendir.Gelişen teknoloji ve değişen kullanıcı talepleri doğrultusunda şekillenen armatürler gerek estatik gerekse işlevsel açıdan çeşitlilik gösteriyor. Bu çeşitlilik sayesinde armatürlerdeki trend ve modern kullanım içe çeşitleri çoğaldı. farklı malzeme, renk ve çok sayıda tasarım çeşidi ile bulunan eviye ve armatür modelleri arasında seçim yapmak güç. Mutfak için nasıl bir armatür seçmeliyim yazımda ayrıntıyı bulabilirsiniz.

Mutfak eviye ve bataryaları tercihinde beğeni ve kullanım özelliği ön planda olarak ihtiyaca uygunluğu gözetmek gerekir. Eviye ve armatür belirlerken mutfağın tarzı, renkleri, kullanım yoğunlu önemlidir. Eviye detayları için mutfak dekorasyonunda eviye seçimi yazımı okuyabilirsiniz.

En Güzel Mutfak Dekorasyonu Resimleri

Banyo dekorasyonu için bilinmesi gereken ipuçları

Banyo dekorasyonu için bilinmesi gereken ipuçları konumdan ziyade nasıl bir banyo hayal ettiğiniz önemli. Sadece işleve yönelik olarak kurgulanan dar, loş, soğuk banyolar eskide kaldı. Artık daha ferah, geniş hacimlere yayılmış fonksiyonel kullanışlı banyoların devri. Kullanım gereği banyolar artık evlerde sığınaklar haline geldi. Banyo dekorasyonu alt yapı tadilatından ziyade görsel olarak , mobilya, vitrifiye, aydınlatma, duş kabinleri ile tasarlanmalı. tecrübemizde dayanarak banyo dekorasyonları ihtiyacınıza %100 müşteri memnuniyeti ve bütçeye uygun banyoyu yeniliyoruz.

Banyolarda önemli bir dekorasyon ipucu fikride  uzun yıllar kullanım sağlamaktır. Banyo artık yatak odalarında yapılan giyinme, makyaj gibi kişisel ihtiyaclarıda boy dolapları ile banyolara tasıdı.

Yani artık banyolarda iyi bir projelendirme daha çok zaman geçirilecek alan oluyor. Küçük veya büyük olması da önemli değil hatta çok para harcamak banyonun güzel olacağı anlamına gelmez. Buradan banyo modelleri ve örneklere bakabilirsiniz.

Banyo fayansı ne renk olmalı? Banyoda kullanılacak renklerin doğru seçimi

Güne merhaba dediğimiz ve kapanışını yaptığımız, hayatımızda önemli yeri olan banyolarda altın rengin kullanımı ise farklı bir yer tutuyor. Renklerin insan psikolojisi üzerinde ciddi etkileri olduğunu ortaya koyan çalışmalar günümüzde artık mimari tasarımlara yön vermektedir.

Altın renginin güneş ile yakınlaşan sıcaklığı, samimiyeti ve gösterişi,  banyo dekorasyonunda usta ellerde seramik ile buluştuğu zaman nazik, zarif ve asil bir gömlek giyiyor banyolar.

Banyolar eskiye nazaran daha çok vakit geçirilen mekanlar oldu. Banyo karanlık alanlar olduğu için ışıklandırması önem arz etmektedir. Banyonun küçük olması değil iyi dizayn ve yerleşim planı en önemli kullanım etkenidir. Banyoya ilk girdiğinizde ne görmek istersiniz?

Mesela klozet görmek istenmez. Tabi hijyenik ve temizlik olayı en büyük etken. Banyo ürünleri ve aksesuarları nelerdir? Nasıl olmalı? ürün tercihi nasıl yapılmalı?. #  Detaylar için Banyo Dekorasyonu | Banyo için Trend Tasarım Tavsiyesi yazımda bulabilirsiniz.

Dekore edilmiş Banyo fotoğrafları

Umarım Modern Ev Dekorasyonu ipucları ve Detayları başlıklı bu yazımı faydalı bulmuşunuzdur. Teşekkürlerinizi Yazımın Ne kadar faydalı olduğunu Google’a göster butonunu kullanıp google‘a göstererek edebilirsiniz.


sosyal medya sayfalarımızdanda takip edebilirsiniz

Facebook, instagram, linkedin  pinterest

modern mutfak tasarımı

İLGİLİ YAZILAR

error: Content is protected !!