Calacatta Seramik Modelleri

Calacatta Seramik Modelleri

2018 Calacatta Görünümlü Yer Seramikleri 

Calacatta Seramik Modelleri dünyanın en değerli gözde mermer desenleridir. Modası hiç geçmeyen ve hamam tarzını andırır. Damar desenlerinin seramik fayanslara yansıtılması ile birlikte calacatta seramik modelleri mekanlara kattığı değer ve en önemlisi ise maximum ebatlı (100 x 300 cm ) ebatında olup ince olmasıda ayrı bi özelliktir. Dizayn uygulaması ile aksesuralarıda özen gösterildiğinde kaçınılmaz zerafet ortaya çıkarıyor.

Dünyaca ünlü calacatta mermerinden esinlenen seramik serileri  ile cesur ve gösterişli yasam alanları yaratıyor. Akışkan mermer damarlarının çarpıcı görünümü, çarpıcı beyaz renkleri ile gökyüzü ışıltısını yansıtan calacatta yer seramik modelleri duvar ve zeminleri adeta mücevher gibi değerli kılıyor. Evlerde ve tüm ticari alanlarda tercih edilebilir ve değerli kılınarak kaliteli modern hale getirilir.

Modern Görünümlü Calacatta Seramik Modelleri

Calacatta görünümlü Seramik Modelleri hafiflik ve dayanıklılık etkisi gösteren  büyük seramikler teknoloji ürünü. Yer, duvar, mobilya kaplamaları için eşsiz nitelikte  yenilikçi mükemmel bir performans etkisi ile mekanlar için calacatta desenli modeller ideal görünüm sağlamakla kalmayıp mekanların seyrini değiştiriyor.

Calacatta yer ve duvar seramikleri ince güçlü ve çok yönlü döşeme ile eşsiz benzersiz prestijli mekanlara modern görünüm sağlıyor.

Calacatta güç artı, hafiflik, mükemmel  boyutlarda sınır tanımayanlar için iç  ve dış mekanların duvar kaplamalarında seramik döşeme daha kombine daha şık kullanım için yanmaz etkisi ile çizilmez  ve çok yönlü renk yelpazesi ile günümüzün en trend seramik modeli calacatta.

Calacatta Seramik Firmaları

2017 En iyi seramik markası olan Kale Seramik, Vitra, Kütahya Seramik, Bien Seramik, Ege Seramik, Seranit Serra, Yurtbay Seramik, Decovita Granit markaları. Seramik dünyasında estetik görünüm  ve nitelikli boyutları ile saygıyı hakeden dudak uçuklatan calacatta seramik serileri üretmekte.

Calacatta Yer seramik Çeşitleri sadece 6 mm ve 33 mm kalınlığında her mekana renk çeşitleri ile çok fonksiyonlu avantajları ile yer duvar calacatta kaplamaları için olağanüstü çözümler sunuyor.

En Yeni Callatta Yer Seramik Serileri

sosyal medya sayfalarımızdanda takip edebilirsiniz

Facebook, instagram, linkedin

İLGİLİ YAZILAR

error: Content is protected !!