Calacatta Banyo Modelleri

calacatta banyo modelleri

2018 En Moda Calacatta Banyo Modelleri

Calacatta Görünümlü banyo modelleri ve zemin döşemeleri için dünyanın en kıymetli mermer görünümlü seramik modelleri artık yasam alanlarımız değerli ve daha yaşanılır hale getirtiyor. Teknoloji ürünü calacatta Desenli banyo modelleri çeşitli ebat ve damar tasarımı ve ebatları ile sizlere doyumsuz hayalini kurduğunuz , hayalinizi yaşatacağınız göz kamaştıran zeminler oluşturuyor.

Calacatta Mermerin kıymetliliği devrim niteliğinde ve etkileyici Zamansız görünümü ile banyo duvar, zemin döşeme ile hayata geçirilir. Bu koleksiyon, 5.5 mm kalınlığında büyük fayansların üzerinde durulan tasarımların en ince detayları ile zarif detaylar oluşturyor

Tasarım ve teknoloji, işçilik ve sanayi arasındaki, porselen calacatta seramik ile sır arasındaki buluşma noktasıdır. Callacatta serilerde dikkat çekilen kalem çizgilerinin anımsatan desenler, birbirine dokunan bir efekt oluşturur; duygusal bir övgüyü ortaya çıkaran rastgele izlerden oluşan bir doku.

Calacatta Desenli Banyo Tasarım önerileri

Calacatta banyo tasarımı Döşemelerin hafifliği ve boyutları, öngörülemeyen bir şekilde kesişen bu çizgilerin inceliğini vurgular. Değişik renklerde canlı ve gizemli yüzeyler oluşturan işaretler ve ritim arasındaki eğlenceli bir etkileşim.

Trend Calacatta Desenli banyo modelleri duvar ve tüm zeminlerde modern binalarda hem iç hem de geniş dış alanlar için modern planlama için en güncel ihtiyaçları karşılar. Uygulaması ve döşemesi diğer zemin duvar uygulamalarından detaylı ve titizlik ister.

En çok tercih edilen Calacatta modelleri, estetik modern sonuçlar veren banyo, mutfak, işyeri, teras zemin yenileme problemleri ve toplamda maliyete değecek şık tasarım sağlıyor

Calacatta yalnızca 3mm kalınlıktan kaynaklanan olağanüstü hafiflik nedeniyle plak boyutlarında (300cm x 100cm) lamine porselen levhalarla tamamlayan bir çözümdür. Geleneksel üretim sürecinde devrim yaratan laminasyon ve porselen sıkıştırma teknolojisinin bir sonucudur ve sonuçta tamamen yeni, dirençli, hafif, esnek, esnek ve çok yönlü bir ürün elde edilir.

Calacatta damarlı Banyo Fotoğrafları ve Resimleri

calacatta banyo modelleri

Acıbadem Seramik Fayans Sinterflex Döşeme Ustası

calacatta banyo modelleri

Aquanit Porselen Duş Karosu

calacatta banyo modelleri

Calacatta Seramik Modelleri

sosyal medya sayfalarımızdanda takip edebilirsiniz

Facebook, instagram, linkedin  pinterest

İLGİLİ YAZILAR

error: Content is protected !!