Banyoda Hangi Renkler Kullanılmalı ?

Banyoda Hangi Renkler Kullanılmalı ?

Banyoda Hangi Renkler Kullanılmalı ? Banyonuz için pratik ve parlak Renk Fikirleri

Banyo fayansı ne renk olmalı ? banyo için dolap renkleri, banyo tavan aydınlatma rengi, banyo seramikleri için renk seçimi nasıl olmalı? Banyo tasarımı ve dekorasyonu yaparken renklerin önemi nedir renk seçimi hangi etkenlere göre yapılmalı?. Küçük banyolar için pratik renk fikirleri sizlere.

Banyo tasarımı ve dekorasyonu yaparken göz yormayacak renkler kullanılmalı ve karışık olmayan konseptler tercih edilmelidir. Banyonuzu yeniden tasarlarken fonksiyonlara eksiksiz karşılık vermek için dikkat edilmeli Banyo fayans seramik renkleri işlevsellik aynı zamanda banyoda konforu beraberinde getirir.

Banyo fayans ve Seramikleri ne Renk Olmalı?

bostancı banyo fayans

Banyo kullanılacak renk seçimi ile daha ferah görünüm, genişlemiş mekanlar sağlıyor. Yaratıcılığı tetikleyen tasarımlara olanak veren bu seriler bir çok renk ve doku seçeneği sunuyor. Dijital teknoloji üretimi ile ahşap, mermer, taş görünümü ile banyolara yenilik ve yeni bir soluk getiriyor.

Banyolarınızda kullancağınız Seramik ve Duvar Fayansları  zevkinizi ve tarzınızı yansıtmak isteyenler için Modern Yeni Banyo Modelleri dijtal tile teknolojisi ile sırlı granit olarak üretimleri ile rölyefli dokusu ve parlak yüzeyi ile beğeni kazanıyor. Bununla birlikte banyoda tercih edilecek ürünler ve renk kararı zevke ve tarza uygun olarak tasarlanmalı.

ev dekorasyonu banyo

Banyo için Trend Renkler neler?

Banyo fayans ve seramik renkleri kombinasyonunda modası hiç geçmeyen toprak tonları kullanmak hem insan ruhunu sıkmayan ve rahatlık hissi veren renk tercihi uzun yıllar kullanım sağlar. Bununla birlikte bej renkleri ve sütlü kahveyi andıran renk tonu en çok beğenilen banyo fayans seramik modellerinde renk önerisi olarak göze çarpar.

2018 yılı banyo tasarımı için en trend ve moda renkler mat seramik karolar ve mermer görünümlü, doğal taş yüzeyler daha göze batan banyo tasarım renk modelleri olacak.

Banyo Mobilyaları daha yalın hatlar ortaya çıkacak. Renkler konusunda ise banyoda parlak renkler siyah beyaz, vizon, metalik, antrasit, bordo, kırmızı, yesil, fusya, turuncu, mat renklerde ise mat beyaz, kaya gri, fırtına gri, bu sezon en çok tercih edilecek banyo renkleri olacak..

ev dekorasyonu banyo


Sosyal Medya takip sayfalarımız;

Facebook, instgram, Linkedin, pinteres

İLGİLİ YAZILAR

error: Content is protected !!