Banyo Mutfak Bataryası ve Armatür Modelleri

Banyo Mutfak Bataryası ve Armatür Modelleri

mutfak ve banyo için armatür modelleri seçenekleri, armatür seçerken dikkat edilmesi gerekenler

Mutfak ve Banyo İçin Nasıl Bir Armatür Seçmelisiniz?

Mutfak, banyo bataryaları dayanıklı tüketim malları gibi görünmektedir. Montajları çok kolay değildir ve problem çıkardığında zararları büyük olmaktadır. # Mesela siz evinizde değilken bataryanın su bağlantı flexinin patlaması demek parkelerinizin, mobilya, halıların vb döşeme malzemelerinin zarar görmesi demektir.

Batarya ve armatür alırken Detayları göz ardı etmeyin !

Banyo Mutfak Bataryası ve Armatür modelleri seçerken göz ardı edilmeyecek detaylar ilerleyen zamanda sorun çıkarır. Bu nedenle banyo ve mutfak için armatür alırken dikkat edeceğiniz konulara değinelim.

# Nitekim batarya ve armatürleri seçme ve satın alma esnasında göstereceğiniz özen size gelecekte pek çok faydalar sağlayacaktır. Armatür markaları ve firma seçimi konusunda aynı hassasiyetle araştırma yapılabilir. Mutlaka ve mutlaka markalı ürün ve garanti kapsamlı ve servis sorunu olmayan ürünleri karşılaştırma yapınız. Banyo ve mutfak için armatür beğendiniz ve  kendinize bazı soruları soracaksınız.

  1. Şu anda bütçem bu armatürleri almaya yeterli mi ?
  2. Farklı ödeme seçenekleri var mı ?
  3. Garanti süresi kaç yıl ?
  4. Armatür Montaj bedeli ne kadar ?

Banyo ve mutfak armatürleri tasarımın en önemli detayıdır doğru ürün tercihi kazandırır. Mutfağınızın büyüklüğü, mutfak dolaplarının yapısı, duvar veya ada tipi olarak batarya montaj şekli, banyo ve mutfak eviye modeli, dairenizin genel mimari trendi göz önünde bulundurulmalı.

Ayrıca banyo ve mutfak bataryanızın tesisata bağlantı şeklide seçiminiz etkileyecektir. Son dönemde genel olarak tesisatlar tezgah üstü mutfak bataryasına göre yapılmaktadır. Banyolarda ise çanak lavabomu yada normal dolap altı tesisatmı bunlara dikkat etmelisiniz. Ayrıca seçilen bataryanın eviye ile uyumlu olası gerekir.

banyo lavabo modelleri- Yasar Bal

Kolay ve pratik banyo mutfak bataryaları

Eviye bataryalarının el duşlarında bulunan özellikleri kolay temizleme sağlayan kireç kırcı olamaları ayrı bir özellik. Özellikle kalabalık evlerde yoğun yemek hazırlığı  ve tüketimi çok olan evlerde dokunmatik bataryalar kullanım kolaylığı sağlıyor. Mutfak bataryalarında su kullanımının önemli bir kısmı bulaşık temizliği sırasında oluyor, bu nedenle su tasarrufu sağlayan ürünler seçilmesi hem bilinçli tüketim hemde faturadan tasarruf sağlar.

Mutfak ve banyo bataryaları artık musluktan bardağa içme suyu üreten batarya modelleri. Şebeke suyunu filtreleyerek bataryadan direkt olarak içme suyu ve sebeke suyunu iki ayrı kanaldan akması için tasarlanan armatürlerde sizlere tam güvence sunuyor.

Spiralli batarya modelleri ile kolay temizlik

Spiralli eviye bataryası; kumanda kolundan suyun açılması ile birlikte suyun gücü ile batraya çıkış ucundan dışarıya 360 derece dönebilen 2 fonksiyonlu bir mafsal ile hareket imkanı sağlar. Mutfak ve banyolarda çözüm ortağı olarak dakikada 8 litre su harcayan özel adaptör ilede spiralli armatürlerin diğer özelliği.

Döner borulu ve ısı debi ayarlı seramik kartuşlu bataryalar tasarrufun yanı sıra arıtma özelliğinede sahip.

banyo mutfak bataryası

Estetik , ekonomik, ergonomik banyo mutfak armatürleri( bataryalar)

Yeni nesil banyo mutfak için armatür çeşitleri suyun akışkanlığına  öykülenen çizgilerler ile modern banyoların vazgeçilmez banyo ürünleri arasında. Gelişen teknoloji ve değişen kullanıcı talepleri göz önünde bulundurularak banyo mutfak için hem estetik, hemde işlevselliği ile çeşitlilik gösteriyor. Bu çeşitlilik armatür modellerinde son trendleri ile profesyonel bakış acısı ile üretiliyor.

Sade ve yalın aramtür tasarımı ile hayata geçirilen armatür seileri modern yaşam beklentilerine yanıt veriyor. Alışılmış armatür modellerinden farklı tasarıma sahip ve değişik formlardaki banyo mutfaklarda yaşamı kolaylaştıran armatürler ev dekorasyonu yapmakta değişik hava veriyor mekana.

Devir tasarruf devri; her iç mekanda olduğu gibi banyo mutfaklar kullanımdan ziyade yasam alanımız oldu. Maxsimum verim alabilmek için seramikten armatürlere, vitrifiyeden, banyo dolabı ve lavabolara kadar herşeyin tasarruf sağlayan markalar olması şıklığın göstergesidir.

2018 yılı modern banyo- mutfak armatür ( batarya ) modelleri

banyo mutfak bataryaları

banyo lavabo modelleri- Yasar Bal

banyo lavabo modelleri- Yasar Bal

banyo lavabo modelleri- Yasar Bal

banyo lavabo modelleri- Yasar Bal

banyo lavabo modelleri- Yasar Bal

banyo lavabo modelleri- Yasar Bal

banyo lavabo modelleri- Yasar Bal

banyo lavabo modelleri- Yasar Bal

banyo mutfak bataryaları

banyo mutfak bataryaları

banyo mutfak bataryaları

banyo mutfak bataryaları

banyo mutfak bataryaları

banyo mutfak bataryaları

spiralli mutfak armatürleri
mutfak armatürleri
mutfak armatür çeşitleri
mutfak bataryaları çeşitleri
mutfak bataryaları duvardan
mutfak evyesi bataryaları
endüstriyel mutfak armatürleri
mutfak için armatür
mutfak lavabo armatürleri
mutfak lavabo bataryaları
mutfak armatür markaları
mutfak bataryaları modelleri
mutfak bataryaları

armatür ve bataryalar
armatür batarya modelleri
armatür batarya fiyatları
banyo armatür ve bataryası
armatür ve duş sistemleri
armatür musluk bataryaları

Umarım Mutfak ve Banyo Armatür Batarya Modelleri başlıklı bu yazımı faydalı bulmuşunuzdur. Teşekkürlerinizi Yazımın Ne kadar faydalı olduğunu Google’a göster butonunu kullanıp google‘a göstererek edebilirsiniz.


sosyal medya sayfalarımızdanda takip edebilirsiniz

Facebook, instagramlinkedin  pinterest

İLGİLİ YAZILAR

error: Content is protected !!