Banyo Dolapları

banyo dolapları

Banyo Dolabı Modelleri ve Banyo Mobilya Ürünleri

Banyo dolapları, banyo dolabı modelleri, banyo dolabı nasıl seçilir, banyo dolabı seçerken bilinmesi gerekenler, banyo dolap mobilyası, en trend banyo dolapları

Banyonuzu dekore etmeye veya yenilemeye karar verdiğinizde, banyo dolabları ve mobilyaları ile birlikte banyo lavaboları diğer ürünler önemli tercih teşkil eder. Klasik banyo dolabımı? yoksa modern banyo dolabı mı tercih edileceğidir.

Aslında önemli etken banyo dolabı seçerken, hem estetik hemde bakımı ile su, nem rutubete dayanıklı olup olmadığı değerlendirilmeli. Banyo mobilyaları şimdilerde yapılışı gereği banyoları çekici ve modern hale getirmektedir. Banyo dolabı seçimi yaparken kalitesiz olan, ucuz ve sıradan imalatı yapılmış ürünler seçilirse bu uzun vadeli kullanım sağlamaz.

Örneğin; Asma banyo tezgahlı lavabo dolabı banyoda sizlere temizlik ürünleri saklama alanı ile birlikte banyoda alan kazandırır. Aynı zamanda hijyen ve bakımıda uzun vadeli kullanım sağlayacağı gibi para tasarrufuda demektir.

Sağlık  açısındanda önem arz eder fakat banyo dolabı yer seçimide banyo içinde uzun yıllara dayanan kullanıma etkendir.

Banyo dolabı seçerken bilinmesi gerekenler

Banyo dolapları seçimi yaparken mekanın tarzı ile renkleri uyumlu olmalı yada, bariz sıcak renk modelleri kullanmalı. Kişisel zevkinize hitap etmeli. Banyo dolabı seçerken bazı önerilerde göz önünde bulunmalı;

Banyonuzun küçük yada dar olması çok şey teşkil etmez sadece detay olarak küçük tasarlanır. Büyük alan banyolarında fazla detaylı düşünülebilir ama banyo lavabo ve dolabı ile aynı hacimde sabitlenir. Sadece saklama alan ve alt dolabı geniş kapsamlı düşünülebilir. Daha cesaretli davranırsınız.

Klasik tarz sevenler için ahşap banyo dolabı tercihi ile birlikte; koyu wenge’nin açık tonlarıda seçilip daha değişik tonlarda üzerinde oynayabilir üzerine alacağınız banyo lavabosu ilede canlılık ve hareket verebilirsiniz. Hatta banyo dolapları ile lavabo modelini dahi renkli seçebilirsiniz.

Minimal bir banyo oluşturmak için genel kural ise tasarım ve titizlikle seçilen banyo dolap ürünlerini benimsemektir. Özellikle dar ve küçük banyolarda hafif tonlar banyoyu boğmayacak ferah hava katacaktır. Banyo dolabına uygun lavabo ve üstünde kullanılacak etejer, ayna ev çekmece modelleri banyo dolabını anlamlı kılacaktır. Bunlar temel donanım aksesuarıdır.

Banyo Dolapları

Banyo dolapları seçimi nasıl yapılmalı? Banyo Dolabı fikirleri

Modern banyo asma dolap stilleri seçerken banyo armatürleri, banyo mobilyası ile rahat ve konforlu hale getirtecek aksesuarları ile birleşmesi uyumlu olması lazım. Herşey den önce klasik banyo mobilyasına tarzınızı yansıtmaya çalışmanızdır. Mobilya lavabo ve diğer üniteler hali hazırda banyoyu tamamlayıcı ürünler ile kombine edebilirsiniz,

Yeni bir banyo dekorasyonu yapıyorsunuz, banyonuzu konforlu hale getirmek istiyorsunuz. Zarif ve kalıcı dayanıklılığa sahip kaliteli banyo dolabı banyonuzu zenginleştirecektir. Günlük fonksiyonel ihtiyaçlarınızı karşılayan banyonuzda olması gereken seceneklere sahip banyo ve fonksiyonel olmalı.

Konforlu bir banyoya sahip olmak için zevkle tasarlanmış, geniş saklama alan seçenekleri olan bir dolap tasarlayın. Gizli çekmeceler ile donatılmış lavabo altı ile raflarla bölünmüş çok maksatlı kullanım sağlayan asma dolaplar. Hatta yanlarda ayna sağı ve soluna dolap üniteleri ile her konuda saklama alanı ve temizlik ürünleri yanı sıra kişisel bakım ürünlerini depolama olanağı sağlayan dolap tasarımı ile banyonuzu kişiselleştirebilirsiniz.

Banyo dolabı modelleri ve resimleri

banyo dolapları

Ataköy Fayans Ustası

sosyal medya sayfalarımızdanda takip edebilirsiniz

Facebook, instagram, linkedinİLGİLİ YAZILAR

error: Content is protected !!