Bahçe Teras Balkon Seramik Modelleri

Bahçe Teras Balkon Seramik Modelleri

Bahçe Seramikleri, Teras seramikleri, Balkon seramik Modelleri 

Dış mekan bahçe, teras seramikleri çeşitleri ve uygulama özellikleri ile de seramik döşeme yapılacak alanlara uygun olanlar tercih edilmeli. iç mekan ve dış mekan özellikleri ile aşınmaya dayanıklı porselen seramik modelleri kullanılmalı. Porselen seramikler yoğun insan trafiği olan avm, restorant, cafeterya, hastane vs alanlar için aşınmaya karşı dayanıklıdır. Dış mekanda ise hava koşullarına sıcak, soğuk, yağmur, kar olaylarına karşıda dirençli seramik çeşitleri ile ayrılır.

Teraslar, bahçeler, balkonlar yapıların dış alanlarında bulunan açık ve kapalı alanlardır. Havanın iklim koşullarına en çok maruz kalan alanlar olduğu için seramik döşemeleri öncesi zemin izalasyonları yapılması şarttır. Özellikle süzgeç alnı su toplanma meyil yönü ve yan duvarlar teras seramikleri uzun ömürlü olur.

Balkon, teras yer karoları ve en yeni seramik çeşitleri

Son yıllarda teknoloji değişimi ile birlikte maxsimum ebatlı seramik üretimi ile zeminler daha kombine ve tamamlayıcı olması ile dikkat çekiyor. Bununla birlikte Yer Duvar Seramikleri döşeme teknikleride değişmekte ve sıradan uygulamaların artık tarih olması ve seramik ustaları için önem arz eden, itina ve özen gerektiren seramik modelleri artık yasam alanlarımızda seramik döşeme ile hayatımızda.

Fazla yaygın olmasada yerli ve yabancı seramik firmaları kalesinterflex, GranitiFiandre, Lea ceramiche, maxfine, vitra laminam gibi. Maxsimum 1000 x 3000 mm ebata sahip zemin duvar seramikleri ince, hafif olma özelliği ile modern ve şık tasarımlara sahipliği ile uygulaması sertifikalı seramikci ustalar tarafından yapılabilmekte.

Tecrübemizle  istanbul geneline maxsimum ebatlı Yer & Duvar Seramikleri ustası olarak bilği ve araştırmalarımla seramikler hakkındaki  edinimlerimi paylaşıyorum

 Antibakteriyel içerikli Seramik döşeme yaşadığımız çevreyi de yansıtan daha temiz, daha hijyenik ve daha sağlıklı yağlar ve kaplamalar sunan nefes aldığı havanın temizlenmesine yardımcı olan en son seramik formudur.

Bahçe Teras Balkon Seramik Modelleri ve Özellikleri

Antibakteriyel Seramik Döşeme olağanüstü eko-aktif, kirletici olmayan ve antibakteriyel bir malzemeye dönüştürdü. Aslında, Active, azot oksit ve kükürt oksit gibi kirleticileri% 70’e kadar azaltarak çevre ile etkileşime girer.

Bunlar ya sorumsuz endüstriyel faaliyetler ya da ısıtma, klima, sigara dumanı, koku, amonyak, kükürt dioksit, benzen ve etanolden kaynaklanmaktadır.

Anti-kirlilik özelliklerinin yanı sıra antibakteriyel bir etkisi vardır. Aktif yüzeylere ve kaplamalara zarar veren tehlikeli bakteri riskini ortadan kaldırır. Bunlar potansiyel olarak ciddi hastalıkların patojendir.

Yüksek ısıda levhalara uygulanan titanyum dioksidin (TiO2) etkisi sayesinde. Basit ışık maruziyeti sayesinde, bu, ürünün kirlilik önleme ve özelliklerinden sorumlu olan işlemi başlatır.
Seramik fabrikaları tarafından geliştirilen, yenilikçi, sofistike ve özel bir üretim yöntemi izleyerek uygulanır.
ACTIVE yöntemi, nano teknolojiyi temel alan (günümüzde insan sağlığına potansiyel zararları açısından bilimsel alanda tartışmalı) yaygın ve daha az etkin olan sistemlerden tamamen farklıdır. Bu yöntem, titanyum  özelliklerini zamanında korur ve insan sağlığına zarar vermez

Kolay ve Pratik Antibakteriyel Seramik Temizliği

Antibakteriyel Seramik çevreye duyarlı : 1.000 m2 Aktif Temiz Hava ve Antibakteriyel Seramik malzemesi 300 ağaç (220 m2 yaprak) ile aynı yararlı etkiye sahiptir.

AKTİF Temiz Hava ve Antibakteriyel Seramik temiz : AKTİF Seramik döşeme ile yapılmış dış kaplamalar kir tutmaz, fotokatalizasyonlar sisin yerle bir etmesini önler. Bu pratik olarak deterjanları kullanma ihtiyacını ortadan kaldırır. Basit bir duş ve yağmur dış duvar yüzeyini temizler.

 Antibakteriyel Seramik güvenlidir: Seramikler üzerinde yapılan testler hem dış mekan hem de iç mekan seramik kaplamaları olarak ve zemini olarak etkinliklerini garanti eder.

Konutları, sağlıklı yaşam merkezleri, oteller, restoranlar, spor salonları, okullar, ameliyatlar, laboratuvarlar ve hastaneler: temizlik, hijyen ve temizlik gibi konularda önemli olan Yer Duvar Seramikleri ve Özellikleri plakalar özelliklerine göre (tercihen önerilir) uygundur.

Bahçe Teras Balkon Seramik Modelleri ve örnekleri

Avcılar Ev Dekorasyon ve Tadilat | Ev, Banyo, Mutfak Dekorasyonu

dekorasyon

y, ya,yaş,yaşa, yaşar, yaşarb, yaşarba, yaşarbal

bahçe duvar seramikleri, bahçe fayans fiyatları, bahçe fayans modelleri, bahçe teras fayansları, bahçe için yer karosu, bahçe kalebodur modelleri, bahçe teras yer karosu, bahçe seramik döşeme fiyatları, bahçe seramik modelleri, bahçe seramikleri, bahçe yer seramikleri, teras seramik döşeme ustası

sosyal medya sayfalarımızdanda takip edebilirsiniz

Facebook, instagramlinkedin  pinterest

İLGİLİ YAZILAR

error: Content is protected !!