Asansör Kenarı Kaplamaları

asansör kenarı kaplamaları

Asansör Kenarı Granit, Seramik, mermer Kaplama

Asansör kenarı granit, seramik, mermere kaplama; Asansör bina girişlerinde insanların yasam alanlarına çıkmasını sağlar. Bina girişlerini görsel olarak göstermek asansör kapı kenarlarını kaplama yapılması ile olur. Uzun vadeli sağlam kullanım sağlamak için hem mermer granit, hemde porselen granit kaplaması yapılır.

Asansör etrafı granit  kaplama yapılması; hem temizlik hemde hijyen olmakla birlikte binalara değer katar. Davetli ve misafirlerin geldiğinde ilk gördükleri asansör alanı olduğu için asansör çağırmak için butona basma esnasında boya veya düz sıva olsa zamanla kirlenme olacak buda hoş olmayan bir görüntüye sebep olacaktır.

Yada evinizi satmaya veya almaya karar verdiğinizde daireyi almaya karar vermeden ilk girişten başlayan bi gözlemleme olacaktır. Kaldıki son sistem bir asansör ve kapı kenarları temiz bir kaplama ile albeni yaratıp alma veya satma konusunda ilk belirleyici olacaktır.

Eskilerde bina girişlerinde normal taşıma için asansörler kurulurdu. etrafı ise sıradan boya olurdu çokta önemsenmezdi. Kentsel dönüşüm ve teknoloji ile artık yaşam alanları daha modern hal alınca bina girişlerine özen gösterilir oldu.

Asansör Kenarı Granit, Seramik, mermer Kaplama

Asansör Etrafı Porselen seramik uygulama

Bizde bu müşterimizin bu düşüncesi ile apartmanına verdiği değer ve modern göstermesi için 60 x 120 ebatında uşak seramik markalı parlak porselen granit uygulandı. Granit kaplama ile bina girişi darbelere karşı dayanıklı hale geliyor. Mesela eşya taşırken asansör kenarı duvarlara çarpması ile duvarlar deforme olacaktır buda tamir gerektirecektir.

Asansör kenarı ve bina girişlerini porselen granit yapmak tüm bu olumsuzlukları ortadan kaldıracaktır.

sosyal medya sayfalarımızdanda takip edebilirsiniz

Facebook, instagram, linkedin

İLGİLİ YAZILAR

error: Content is protected !!