2023 Modern Banyo Yenileme ve Tasarım Fikirleri

2018 Modern Banyo Yenileme ve Tasarım Fikirleri

2023’in Farklı Banyo Yenileme ve Tasarım Örnekleri

Modern Banyo Tasarımı Fikirleri modeller ve fotoğraflar banyolar tasarım resimleri 2017 modern banyo tasarımı fotoğrafı önerisi uygulaması banyo tadilatı

Doğanın zerafetini, göze hitap eden renkte yüzeyler için Modern Banyo tasarım fikirleri ile buluşturacağız sizleri. Banyolar benzersiz teknik özelliklerle tasarlanarak kaliteli ürünlerle, kolay kullanım ve huzurlu bir ortam sağlamak için dekorasyonda 2017 model fayans ve seramik çeşitleri ile kullanıcılara ideal çözümler banyo tasarımları için farklı öneriler sunuyor.

Banyo tasarımı için Ahşap görünümlü fayanslar, metal, beton, calacatta yer seramikleri, banyo yer ve duvarları yanısıra mutfak zemini, teras yer kaplaması, desenli karo modelleride mutfaktaki cam mozaiklerin yerini alması, tüm mekanlarda zeminleri zenginlik ve doğal arabesk görünüm katıyor desen ve şekilleri ile.

Modern banyolar için Yaratıcı Tasarım Önerileri

Son 20 yıldır banyo tasarımı alışageldiğimiz mermer, tekstil ve geometrik desenli seramikler banyolardaki yerine; özellikle son yıllarda büyük ebatlı ve daha sade banyo fayans tasarımı ile cesaret getiriyor. Daha cesur seriler ana başlık olarak banyolara girdi bunlarda;

# Cement yani çimento-beton görünümlü bir çok farklı Seramik ürünleri.

# İkinci tercih ise ahşap dokulu parkeyi andıran görünümü ile doğadan ilham alan seramik serileri.

# Üçüncü tercih ise  yine eskitilmiş ve osmanlı tarzı arabesk görünümlü mat veya parlak seramikler

# Tüm bunlara ilave olarak metal ve bakır görünümlü effect dediğimiz parlatılmış halinden paslanmış hatta çürümüş görünüm sunan banyo fayans serileri uzun yıllar kalıcı olacak modeller.

Banyo tasarımı ile  Zerafet Ön planda Olmalı

Banyo yenileme artık fonsiyonel kullanımdan çıkıp daha çok banyo ürünleri kullanımı ile banyoyu yasam alanı haline getiriyor. Modern Banyo Modeli Fikirleri sizlerin kullanışlı banyo oluşturmanızı sağlar. Zarif ve tasarımlı ürün, aksesuarlar, banyo mobilyaları, vitrifiyeler banyolarda başrol oynuyor ve tasarımı belirleyici hale getiriyor. Bu ürünler artık daha sade tasarım ve modern görünüm ve hijyen gerektiren, tezgah üstü ürünler, klozet ve saklama dolapları bizleri daha çok banyoda kalmaya teşfik ediyor.

Banyolarda rahatlık ve estetik alanında kuşkusuz vitrifileler ön planda oluyor ve detaylarlada dekore edilmesi banyolara değer katıyor. Banyo modası giderek değişiyor Seramiklerki değişim, vitrifiye, dolap, armatür, duş kabinle biribirine uyumlu olursa o kadar hoş ve kullanışlı banyo ortaya çıkacaktır.

Banyoda Led Işıklı Tasarım Banyo Aydınlatma

Banyoda belki ışıklandırma ön planda düşünülmez tasarımda ama geceleri uykulu banyoya girildiğinde banyo led ışıklandırma rahatsız edici olmamalı. Çünkü uykulu kalkıldığı için çok parlak aydınlatma rahatsız eder ve gizlice entegre edilmiş sensörlü ışıklandırma vücudun dinlenme halini bozmaz.

Seramik fayans gibi sert malzemeler banyo tadilatı için direk ışık ve hüzmeli aydınlatma önerilir. Ayrıca soğuk banyo ürünleri özelliklerini vurgulayan soğuk ışık renkleri tercih edilmeli. Ahşap gibi sıcak ürünlerde düşük renk sıcaklığı olan ışık renkleri uygundur. Mat dağınık yansıma yüzeyleri duvardan veya abajurdan gelen yumuşak, geniş alana yayılan ışıklandırma ile aydınlatılmalı.

Zamanın Sürekliliğini Banyolara Tasıyan Seramik Karolar

Zaman bir kesit mi yoksa sürekliliği olan akış mı? Kesit ise bize bunu duyumsatan nedir? Akış ise bütünlüğü nerde kaybettik? Dünü ve bugünü bağlayan tasarımlar ile evlerimizde banyolar başta olmak üzere özel seri seramik karolar ile buluştu. Banyolara düşünülen tasarımda eskiye dönüş yaşam kültürü ve bir çok rengin bir arada tutulması ile yüksek kalitede modernlik sunuyor banyolara.

Tarih den esinlenerek modern formla tasarlanarak farklı ve çeşitli döşeme alternatifleri ile sadece banyoda değil tüm alanlarda zemin duvar döşemelerinde otantik mekan oluşturuyor. Çini deseni ve çeşitli motifleri barındıran karolar çekici ortam oluşturuyor. Örnek çini desenli seramik modelleri

Modern Banyo Tasarımı için En iyi  10 banyo tadilat fotoğrafı

sosyal medya sayfalarımızdanda takip edebilirsiniz

Facebook, instagram, linkedin  pinteres

İLGİLİ YAZILAR

error: Content is protected !!