2023 Banyo Mutfak Fayans Seramik Serileri

2018 Banyo Mutfak Fayans Seramik Serileri

2023 Fayans Seramik Ürünleri Banyo ve Mutfak Serileri

Banyo, mutfak yer döşemlerinde ihtiyaç duyulan fayans ve seramik ürünleri yaşam alanımızda yenilik ve değişim ile çeşitleniyor. Fayans ve seramik çeşitleri desen ve ebatları ile farklılık göstermekte. Bunlar uygulama yapılacak alan farklılığı göstererek mekanın konum ve durumuna göre çeşitlenir.

Bu çeşitlenmeler iç mekan, dış mekan, zemin-duvar olarak ayrışmakta. Halk dilinde sadece fayans veya da seramik olarak bilinir fakat özelliklere kaldımı çeşitleri renk, doku, ebat farkı vardır.

2023 yılı itibarı ile eskilere endexli duvara fayans, zemine seramik kalebodur olmalı düşüncesi artık ortadan kalktı. Duvar fayansları yalnızca duvar kaplamalarında kullanıma uygun görülürdü. Şimdilerde ise tek bir seramik ürünü porselen içeriği ile her alanda kullanım sağlanabilir. Porselen Seramikler dayanıklılığı, su emme oranı ile değişir.

Dinamik ve genç görünümlü Fayans ve seramik çeşitleri

Öncelikle uygulama yapılacak alan seçilmeli. Diyelim ki banyo yapılacak. Banyo hacim olarak küçük alanlardır. Ama küçük alan olması çok sorun teşkil etmez. Güzel yerleşim ve projelendirme ile genelde su kullanımın merkezi olduğu için banyolar zemin duvar ayrımı yapmadan porselen seramik çeşitleri kullanımı uygundur. Derz araları ince ve az olacak sekilde büyük ebat seramikler ile de kombine edilebilir. Renk ve desen seçimi tarzınıza uygun olan tercih edilir. Banyolar karanlık alanlardır ışıklandırma önem arz etsede açık renk seramik seçimi ile küçük banyo geniş ve ferah görünüme kavuşur.

Fayans seramik ürünleri ile zamanın sınırlarını zorlayan tasarım

Dekorasyon yaparken ev ve işyerlerin de keyfli olduğu kadar zor olan yanıda vardır. Renk kombinasyonu ve seramik fayans seçimi yapmak, kombine etmek en zor olandır. Yeni ürünler seramik firmaları mağazasında zevk ve tercihlere göre çeşitlenir bir ürün yer veya duvar için hem ebatı hemde renkleri ile kendi arasında çeşitlenir.

Malzemeler sadece görünüm ile seçilmemeli; ileriye dönük ve kullanım amacına göre sağlamlık içeren ürünlere yönelmek doğru tercih olacaktır. Seramik fayans modelleri değişken olduğu için ne istediğiniz çok önemli.

2019 yılının en beğenilen seramik fayans modelleri ve özellikleri

Banyolarda şıklık zerafet sunan fayans seramik tasarım ürünleri

Banyo, mutfak, yer, duvar uygulamada bir çok çeşit seramik ürünleri vardır. # Nedir bunlar başlıca; ahşap görünümlü seramik çeşitleri, calacatta (mermer desenli) çeşitleri, Rektefiyeli yer duvar fayansları, Koyu renk, açık renk, mat, parklar seramik modelleri, karo desenli seramikler (çini), dekorlu yer bordur seramik vs ile kişiye özel modern kullanılabilir mekanlar için bir çok seramik fayans çeşidi vardır. Kaç Çeşit Fayans Seramik Vardır sorusu kişinin tarz ve zevkine uygun olarak çeşitlidir.

Herkes tarzına ve zevkine göre bir banyo tasarımı hayale der ve bunun içinde bir çok model ve desen seçimi yapmakta zorlansada hayalini kurduğu banyoyu tasarlamak için özen gösterir. En güzel ve kullanışlı banyo dolapları ve banyoları sizler için seçtim.

2023 Fayans Seramik Ürünleri Banyo ve Mutfak Serileri

2018 Banyo Mutfak Fayans Seramik Serileri
Yalın ve Ergonomik banyo fayans seramik serisi

Son yıllarda evlerde en çok gelişim ve değişim gösteren mekanlar banyolar oldu. Banyo alanı ayrıca fonksiyonel ve standart konum olmaktan çıkıp evlerin tarzını ve stilini ortaya koyan bir alan olmakla birlikte modern banyo modelleri yaşam alanımıza 2018 Yeni Trend Banyo Fayans Modelleri değer katıyor.

2018 Banyo Mutfak Fayans Seramik Serileri

Özellikle ülkemizde geçmişteki mahrem alanları olarak bilinen halinden sıyrılarak, daha çok vakit geçirdiğimiz alan oldu. banyolardaki dekorasyon ve yenileme sonrası lüks banyo dolapları ve banyo lavaboları artık bir çok ihtiyacımızı giderme konusunda sınır tanımıyor. Duygusal ihtiyaclara cevap veren mekan olmakla birlikte dekorasyon trendleri ile beslenen ve değerlenen banyolar daha özen duyup güne başladığımız yerdir.

2018 Banyo Mutfak Fayans Seramik Serileri
Beton görünümlü yer seramikleri

Farklı mekanlara uygun tasarımları ile dikkat çeken banyo lavabo ve dolabı şık tasarımı ile her zevke uygun. Herkesin banyoda aradığı çözümleri ve banyoda daha çok kişisel bakım yapmak için huzurlu ortam bulacağı beyaz üzerine ahsap dokulu doğayı andıran dolabı ve ince şık tasarımı ile lavabo tüm kullanıcıların tercih edeceği güzellikte.

2018 Banyo Mutfak Fayans Seramik Serileri

İpek mat beyaz renk seceneği ile göz alıcı seceneğe sahipo banyo dolabı ve lavabo banyoda şık ve sade tarz severler için tasarlanmış. Aydınlatmalı bir banyo ve geniş alana sahip banyoda huzurlu ve dinlendirici özelliğe sahip. Buğu önleyici ayna ile kombine edilmiş banyoya derin ve şık bir görünüm katmış.

sosyal medya sayfalarımızdanda takip edebilirsiniz

Facebook, instagram, linkedin  pinterest

İLGİLİ YAZILAR

error: Content is protected !!