2023 Ahşap Görünümlü Seramik Modelleri

2018 Ahşap Görünümlü Seramik Modelleri

2023 yılı En Favori Ahşap Görünümlü Seramik Modelleri

Ahşap görünümlü seramik modelleri Evinize tabiatın dingin ruhunu ahşabın doğallığını seramiklerle hayatınız kolaylaştıran ahşap seramikler sizlere doğa hissi yasamanızı sağlıyor.

Ahşap ( parke ) Görünümlü Seramik Modelleri; Gününüzün gelişen ve hep şık modern yaşam alanımız olsun istediğimiz mekanlarımızın havasını değiştirecek cevreci bir havaya bürünecek. 2018 trendi Ahşap dokulu Seramik, Fayans ile ahşap görünüm doğayı mekanlarımıza taşıyor. Banyoda, mutfakta, yatak odasında, teras, antre, koridor ve sosyal ortak kullanım alanlarımız Restorant, cafeterya, alışveriş merkezleri  gibi bir çok mekanda ahşabın doğal halini sıcaklığını yansıtıyor.

Ahşap desenli seramikler mekanları değiştiriyor dilediğiniz her zemin ahşabın çekici ve doğal dokusu ile süsleniyor alternatif renk secenekleri ilede ruhunuza hitap ediyor doğanın eşsiz yüzeylerini evlerinize taşıyor.

Ahşap Görünümlü Seramik temizliği

Ahşap görünümlü Seramik temizliği kolaydır ve özel bakım gerktirmez. Aynı zamanda mekanda ahşabın sıcaklığını hissetmek isteyenler için ağaçlara zarar vermeyen bir çözüm olduğu için doğa dostu bir seçimdir Parke Görünümlü Seramik Modelleri yapmak.

# Ahşap seramikler nasıl temizlenmeli? Yaşam alanımızda yer ve duvarlardaki seramik temizliğinden farkı yoktur. Yüzeydeki kalıcı leke ve derz artıkları yoksa çamasır suyu ve asit içeren kimyasal kullanmaya gerek olmadan normal temizlik ürünleri ile temizlemek mümkündür.

Ahşap Desenli seramik modelleri Özellikleri nelerdir? 

Aşınmaya dayanıklı , kolay çizilmez ıslak zeminlerde kaydırmaz  mevsim şartlarına görede don ve sıcağa karşı dayanlılığı ile her alanda zarif ve idealdır ahşap yer seramikler döşemesi tercihi.

Mekanların havasını değiştirecek çevreci koleksiyonlar Seramik Parke modelleri doğal ahşap görünümü yasadığımız tüm mekanları sarıyor. Banyoda, mutfakta, salonda, dış mekanlarda veranda , bahçe seramik, yer taşları kaplamalarında ayrıca yoğun insan trafiği olan işlek mekanlarda modernlik sağlar.

Ahşap görünümlü yer seramikleri avantajları

    • Öyle bir Seramik düşününki yıllar geçsede hala canlı ve doğal görünüm sağlasın dayanıklılığı ve sağlamlığı ile uzun yıllar mekanlarınıza doğallık ve huzur versin. Ahşap Görünümlü Seramik Modelleri ahşabın sahip olamayacağı sağlamlık ve dayanıklığı ile uzun yıllar yapılara modern, şık görünümle mekanlarınıza zenginlik ve ferahlık sağlar.
    • Parke desenli seramikle; Pozitif Duygular ve Enerji Veren Ambianslar Yaratmak Doğanın dinlendirici atmosferi ile evinizde bütün zeminlerde huzur veren ambianslar yaratmaya ve tabiatın bal, haki, fındık, ceviz gibi güçlü kontraslara sahip dingin ruhunu zemin döşemelerinde ahşap ve parke seramik modelleri ile donatılıyor
    • Kaydırmazlık dona sıcağa ve yoğun insan trafiğine dayanıklı kolay aşınmayan konumdadır Ahşap görünümlü seramik fayans modelleri, Ahşap Görünümlü Seramik Modelleri ormanın en heybetli ağaçları evinize geliyor.
    • Ahsabın sıcaklığı ayaklarınızın altında adeta ormanda dolaşıyormuş hissi ile estetik görünüm sağlıyor. Seramiğin dayanıklı yapısı ve seramik uygulama ustasının harmanlaşması ilede kır evi tarzına dönüşüyor.
  • Mekanlarınız ahşap desenli seramik fayans desenleri ile doğanın ve ahşabın dokusu ile süsleniyor. Ahşabın doğallığı ile alternatifsiz renkleri ile doğanın eşsiz yüzeyini evinize taşıyor.
  • Ağacın doğal ruhunu Ahşap Görünümlü yer Seramik Modelleri üzerinde hissedip her mekana pozitif doğallık katıyor. Parke desenli seramikler sıradışı dekor ve renkleri ile doğanın huzurunu evlerimize, işyerlerimizde hissetiriyor.

Modern Mekan Zeminlerine Ahşap görünümlü Seramik parke modelleri

Ahşap görünümlü seramikler Restoran, cafe, alışveriş merkezlerinde tercih edilen ve mekanın havasnı ortamını değiştirip sağlığı ve kaliteli seramik ustası tarafından döşemesi yapılınca da ayrı bi güzelliğe bürünüyor zeminler. Ahşap seramik parkenin kullanımı ve temizliği zordur.

Seramik sağlamlığı, Ahşap sıcaklığı sizlere doğa dönüş hissi ahşabın seramik dayanıklılığı ile organik yasamla bir bağ kuruyor yasam alanınızda. Göz alıcı doğa dokusu seramik karolarda birleşerek cezbedici ferah bi hava katıyor mekanlara.

Seramikler soğuk tonların ağacın yumusak geçişleri hakim olduğu rektefiyeli kusursuz seramik döşemeleri ile doğayı her alana taşıyor. Dingin doğa tonlarının huzur arayan için biçilmiş kaftanı olan ahşap seramikler tasarlanarak duvar yer dahil her alandaki yerini alıyor.

2023 Ahşap Görünümlü Yer Karoları ve Parke Desenli Duvar Seramikleri

Banyo için ahşap desenli seramik modelleri, Mutfak zemini için ahşap görünümlü seramikler, En yeni ahşap seramikler, parke görünümlü seramik fiyatları, ahşap görünümlü seramik modelleri, parke görünümlü seramik banyo, ahşap görünümlü seramik m2 fiyatları, parke görünümlü seramik modelleri, parke görünümlü kalebodur, ahşap görünümlü seramik temizliği, ahşap görünümlü yer seramikleri

sosyal medya sayfalarımızdanda takip edebilirsiniz

Facebook, instagram, linkedin

İLGİLİ YAZILAR

error: Content is protected !!